Mops oszalał z radości
Źródło: youtube/rumble viral

Zrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideo

5 Września 2020

Mops został zabrany na wycieczkę autem przez swojego opiekuna. Nie wiedział, gdzie mogą się kierować. Mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, że jego pupil uwielbia jeździć na zakupy w pewne miejsce, dlatego zrobił mu niespodziankę i zabrał go właśnie tam. Kiedy tylko znaleźli się na parkingu pies zaczął się zachowywać tak, jakby coś w niego wstąpiło. Kierowca wyciągnął telefon i wszystko nagrał.

Mops o imieniu Captain jest wyjątkowo radosnym psem, który uwielbia podróżować autem wraz ze swoim właścicielem. Psiak o czarnej masce i beżowym umaszczeniu szczególnie lubi wybierać się do okolicznego supermarketu, gdzie zlokalizowany jest jego ulubiony sklep. Mężczyzna zrobił mu przyjemność i zabrał go właśnie w to miejsce. Niespodziewana reakcja mopsika w sekundę powaliła go na łopatki, dlatego pochwalił się nagraniem z niespodziewanego wypadu w sieci. Ludzie oszaleli na jego punkcie!

Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupieniePodczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Mops oszalał ze szczęścia

Na nagraniu można dostrzec, że Captain siedzi na fotelu obok kierowcy i ma zapięty pas bezpieczeństwa. Podekscytowany czworonóg rozgląda się wokół i spogląda z zaciekawieniem przez szybę, starając się rozgryźć, co jego opiekunowi może chodzić po głowie. Wystarczył ułamek sekundy, aby psiak zorientował się, że stoją na parkingu tuż przy wejściu do jego ulubionego sklepu zoologicznego - Petsmart. Co za niespodzianka!

DZISIAJ GRZEJE:1. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała
2. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka
3. Małpy myślały, że doszło do tragedii. Ich reakcja wyciska łzy z oczu, wszystko nagrano

Mops był wniebowzięty. Nie spodziewał się, że czeka go tak wspaniała wycieczka. Właściciel pupila wypowiedział nazwę sieci sklepów na głos, a mops zaczął szczekać, wyć i podskakiwać ze szczęścia. Kto by się spodziewał, że aż tak lubi odwiedzać sklep zoologiczny? Kiedy Captain nie mógł już wysiedzieć w spokoju i chciał od razu pobiec do wnętrza sklepu, mężczyzna wysadził go z pojazdu i próbował spokojnym krokiem przejść przez teren parkingu. Pies nie dał za wygraną i wyrywał się do przodu, ciągnąc swojego pana za sobą. Gdy tylko wszedł do środka Petsmart, przeszedł każdą z alejek, nie mogąc opanować zachwytu. To musiał być jeden z najlepszych dni w jego życiu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  2. Zostało tylko kilka godzin. Wydano ostrzeżenie, wszystko wydarzy się już dziś po południu
  3. Niemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenne
  4. Zostawali husky na 3 godziny w domu. Kiedy wrócili złapali się za głowy
  5. Koziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczej
  6. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

źródło: youtube.com

Następny artykuł