monitoring
Źródło: twitter.com/aaronh177

Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring

28 Listopada 2020

Domowy monitoring uchwycił niczego niepodejrzewającego listonosza podczas pracy. Choć z filmów i prawdziwego życia znamy raczej stereotyp, wedle którego psy nie lubią listonoszy z wzajemnością, to nagranie opublikowane na Twitterze zupełnie mu przeczy! Gdy mężczyzna podszedł do gromadki psów, rozegrała się urocza scenka.

Nagranie z monitoringu okrążyło świat, po tym jak właściciel kilku czworonogów zauważył niezwykłą relację listonosza z jego psami. Od razu widać, że psiaki wyczekują spotkania z mężczyzną, który wysiada z furgonetki. Niecierpliwie tłoczą się przy bramie i czekają, aż w końcu zostaną pogłaskane!

Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parkuMałopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parkuCzytaj dalej

Monitoring nagrał listonosza

Mężczyzna prawdopodobnie nie spodziewał się, że zostanie bohaterem nagrania, jednak jest postawiony w jak najbardziej pozytywnym świetle.

Na krótkim nagraniu z monitoringu widzimy, jak listonosz wysiada z furgonetki i zbliża się do bramy na posesję. Za nią tłoczy się już 5 psów, które niecierpliwie go wyczekują!

Mężczyzna podchodzi do bramy i widać, że po prostu nie może zdecydować, którego zwierzaka pogłaskać najpierw. Niektóre są bardziej łase na pieszczoty, inne trochę wycofane i nieśmiałe, ale widać, że każdy z czworonogów naprawdę lubi listonosza.

Niezdecydowany mężczyzna w końcu głaszcze każdego psa po trochu, a na koniec wsadza ręce między pręty bramy, by przytulić je wszystkie naraz! Na taki widok aż ciepło się robi na sercu.

Wideo z monitoringu udostępnił na Twitterze właściciel zwierzaków, z pewnością jednak nie spodziewał się, że zyska ono 3,5 miliona wyświetleń! Do nagrania dołączył podpis.

- Nawet jeśli nie ma nas w domu, aby okazywać naszym psom miłość, zawsze możemy polegać na listonoszu, który da im ją nawet w deszczowe dni. To jest prawdziwa miłość!

p>Teksty wybrane dla Ciebie:

Czemu psy nie lubią listonoszy?

Dlaczego psy nie lubią listonoszy? Odpowiedź jest prostsza, niż może się wydawać. Listonosz, który zjawia się znienacka, dzwoni do drzwi, zostawia "swoje" rzeczy w rękach właściciela i często stoi na progu jest postrzegany przez zwierzaki jako zagrożenie dla ich terytorium!

Psy swój dom traktują jako teren do obrony, w związku z czym gdy ktoś narusza ich prywatność, automatycznie przechodzą w tryb ataku. Jeśli nieznajomy, czyli w tym przypadku listonosz, zakłóca nagle spokój domowników, a w dodatku przynosi ze sobą obce dźwięki i zapachy, pies będzie chciał bronić terytorium.

Jak widać, nie zawsze tak jest - monitoring pokazał niezwykły przypadek, w którym listonosz zyskał nie tylko zaufanie, ale i przyjaźń psów! Zobaczcie sami.

ZOBACZ WIDEO:

Szczeniak bawił się z małym kotkiem. Właściciel nie przerwał nagrywania, nawet gdy doszło do wypadkuSzczeniak bawił się z małym kotkiem. Właściciel nie przerwał nagrywania, nawet gdy doszło do wypadkuCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: animalchannel.co

Następny artykuł