włamywacze złapani na monitoringu
Źródło: facebook.com/Laura Attwooll

Włamali się na podwórko i zrobili najgorszą rzecz psu. Monitoring wszystko nagrał

21 Sierpnia 2020

Monitoring uchwycił moment, który może stanowić koszmar każdego posiadacza czworonoga. Grupa mężczyzn weszła na posesję kobiety mieszkającej w Longey. Jej pointer angielski spędzał ciepły wieczór na dworze. 18-miesięczna suczka o imieniu Lola uwielbiała spać na świeżym powietrzu. Włamywacze zrobili jej coś niewyobrażalnego. Gdy jej właścicielka wstała rano była w szoku.

Monitoring nagrał grupę mężczyzn wchodzących na teren kobiety. Laura Attwooll postanowiła sprawdzić nagrania z kamer umiejscowionych w pobliżu bramy wjazdowej na jej posesję, po tym, jak wyszła rano na taras sprawdzić, jak sprawuje się półtoraroczny pupil. Rodzina pozwalała swoim zwierzakom zostawać na noc w ogrodzie, otoczonym przez wysoki płot. W gorące dni ostatniego tygodnia spanie na zimnej trawie to dla psa czysta przyjemność. Attwoollowie mieli też nadzieję, że obecność zwierzaków na podwórku pomoże im w odstraszaniu lisów, często zakradających się do ich położonego na wsi domu.

Karolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany piesKarolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany piesCzytaj dalej

Monitoring uchwycił całe zajście

Pewnej nocy samochód zatrzymał się przy bramie ich posesji. Wysiadła z niego grupa 3 mężczyzn, którzy podeszli do bramki. Lola zaczęła węszyć, poszła sprawdzić źródło podejrzanych dźwięków i zapachów. Gdy podeszła do bramki jeden z intruzów chwycił ją i przeciągnął na drugą stronę płotu. Złodzieje zapakowali przerażonego czworonoga do samochodu i szybko odjechali. Przeglądając nagrania z monitoringu właściciele zwierzaka nie mogli uwierzyć, w to, co na nich zobaczyli. Nie sądzili, że w ich spokojnej okolicy może dochodzić do takich incydentów. W związku z pandemią koronawirusa, ceny szczeniaków i psów rasowych mocno wzrosły w Wielkiej Brytanii. Prowadzi to do wielu przestępstw i nadużyć, na których cierpią przede wszystkim zwierzaki. Poza kradzieżami psów dochodzi między innymi do przemytu szczeniąt z południowej Europy do Anglii czy oszustw, nieuczciwi hodowcy upodabniają kundelki do psów rasowych, po czym sprzedają je dołączając fałszywy rodowód.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Niemożliwe zachowanie mopsa pod prysznicem. Wideo rozkłada na łopatki

Monitoring może pomóc w ujęciu sprawców

Kobieta udostępniła nagrania na swoim Facebookowym profilu. Liczy, że ktoś rozpozna sprawców i przekaże jej informacje na ten temat. Filmy zostały także przekazane policji. Poza tym oferuje ona nagrodę dla osoby, która posiada informacje na temat jej pupila. Zaproponowała także przekazanie pieniędzy za jego szczęśliwy powrót do domu, zobowiązując się do niezadawania żadnych pytań znalazcy. Mamy nadzieję, że Laurze uda się odnaleźć jej brutalnie skradzionego zwierzaka. Zaginięcie lub kradzież pupila stanowi poważną traumę dla właściciela jak i samego psiaka.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły

źródło: wamiz.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł