mężczyzna z psem
Źródło: youtube.com/RM Videos

Myślał, że nikt go nie widzi. Monitoring uchwycił, co mężczyzna robił z bezpańskim psem

20 Sierpnia 2020

Monitoring zamontowany na pewnej ulicy uchwycił nietypową sytuację. Najpierw w kadrze widzimy bezpańskiego psa, który przechadza się ulicą w środku nocy. Już po chwili energicznie podbiega do niego mężczyzna, wyglądający jakby był pod wpływem alkoholu. To, co dzieje się później dosłownie rozbraja.

Monitoring rejestruje najdziwniejsze zdarzenia, o których nie mielibyśmy pojęcia, gdyby nie jego obecność. Potrafi uratować życie, ale także złapać zupełnie nieprzewidywalne momenty. Tym razem nagrała się sytuacja, która jest naprawdę rozbrajająca. Gdyby nie uliczna kamera, nigdy nie bylibyśmy świadkami niezwykłych wydarzeń z udziałem bezpańskiego psa i przypadkowego mężczyzny.

Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powodyDlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powodyCzytaj dalej

Monitoring nagrał, co robi z psem

Na nagraniu widzimy bezpańskiego psa sporych rozmiarów, który przebiega nocą po ulicy. Już po chwili w kadrze pojawia się mężczyzna, który idzie mu naprzeciw, tuż na spotkanie. Bez chwili zawahania zbliża się do czworonoga... i wtedy się zaczyna. Mężczyzna, który albo jest pod wpływem alkoholu, albo ma po prostu wspaniały humor, zaczyna tańczyć z psiakiem! Na środku pustej ulicy odbywa się prawdziwe show. Przechodzień zaczepia psa i pokazuje mu swoje najlepsze ruchy, na co zwierzak reaguje łagodnym machaniem ogona. Po chwili zostaje zaangażowany w taniec, gdy mężczyzna zaczyna delikatnie klepać go po grzbiecie i pieszczotliwie targać za uszy. Widać, że zwierzak nie ma nic przeciwko temu, gdyż zachowuje się bardzo łagodnie i wciąż radośnie macha ogonem!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie
2. W bursztynie zachowała się ostatnia walka mrówki. 99 milionów lat temu zaatakował ją karaluch

Ta nietypowa sytuacja uchwycona przez monitoring po prostu topi serce. Ciężko nie uśmiechnąć się na widok tak niewinnej, a do tego wspaniałej zabawy. Mężczyzna wprost nie może się oderwać od czworonoga - gdy już miał odchodzić, cofnął się jeszcze na moment, żeby dłużej potańczyć z psiakiem. Wciąż głaszcze go, przepuszcza między nogami i pieszczotliwie klepie. Bezpański pies z pewnością ucieszył się z tego spotkania - nie dość, że zaznał nieco rozrywki, to jeszcze otrzymał mnóstwo czułości!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu jest lis. 90% osób poddaje się po 30 sekundach
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję
  4. Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieli
  5. Spacerowali z psem, gdy zobaczyli zawiązany worek. Wycieńczony kotek czeka na pomoc, każda złotówka się liczy
  6. Żywioł nie miał litości. Fatalna noc w Polsce. Tysiące mieszkańców poszkodowanych

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł