nagranie z monitoringu
Źródło: Twitter@suu

Pracownica schroniska nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo z monitoringu pokazało prawdę o jej pracy

14 Października 2020

Monitoring uchwycił nietypowe zachowanie kobiety pracującej w schronisku dla zwierząt. Jeden ze znajdujących się pod jej opieką kotów miauczał głośno w swoim boksie. Kobieta nie mogła biernie przyglądać się zwierzakowi, który wyraźnie czegoś od niej potrzebował. Wyjęła go z jego klatki, by się nim zająć. Gdy wzięła go na ręce, stało się coś niesamowitego.

Monitoring jest rzeczą, o której ludzie często zapominają. Szczególnie w miejscu pracy, czasem potrafimy zapomnieć o tym, że znajdujemy się w obiektywie nawet kilku kamer naraz. Szybko przyzwyczajamy się do tego, że sprawowany jest nad nami nadzór, z resztą większość z nas nie ma nic do ukrycia. Widoczna na nagraniu kobieta najwyraźniej nie pomyślała, że jej zachowanie może ujrzeć światło dzienne. Prawdopodobnie podobne czynności były dla niej rutyną podczas pracy w schronisku. Jej szef, oglądając taśmy, zaniemówił, od razu wysłał je swojej podwładnej. Ostatecznie zostało ono upublicznione na Twitterze.

Pies bał się burzy, nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliwePies bał się burzy, nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliweCzytaj dalej

Monitoring uchwycił, co pracownica robiła z kotem

Na krótkim filmiku widać, jak kobieta wyciąga jednego ze schroniskowych zwierzaków z jego kojca. Wzięła kota na ręce, po czym emocje wzięły górę. Przytuliła go do piersi i zaczęła tańczyć. Rzadko który pracownik takiej placówki ma w sobie tyle miłości i zrozumienia dla przebywających w niej czworonogów. Nagranie zostało udostępnione przez jej siostrę, która pochwaliła się tym, jak jej krewna opiekuje się biednymi futrzakami. Zwierzęta, podobnie jak ludzie potrafią odczuwać samotność i potrzebują, przynajmniej raz na jakiś czas odczuć, że są ważne i kochane. Każde z udomowionych stworzeń dąży do tego, by żyć w relacji z innymi. Niektóre dziki zwierzęta, takie jak delfiny, słonie czy małpy, odseparowane od swoich rodzin lub stad zapadają na depresję. Kobieta, widząc jak dużą popularności, cieszy się nagranie z monitoringu, odniosła się do sprawy. Dla niej takie zachowanie było oczywiste.

– Mr. Suzy podszedł do mnie i chciał mnie przytulić. Od razu wzięłam go w swoje ramiona. Na tym się nie skończyło. Dałam ponieść się muzyce i zaczęliśmy tańczyć – opowiada Soy In na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocy
Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie

Pracownica jest dumna z zachowania nagranego przez monitoring

Chcielibyśmy wierzyć, że każdy pracownik schroniska w taki sposób podchodzi do swoich obowiązków. Setki osób odbywających wolontariat, robi wszystko, by zwierzaki przebywające w takich placówkach czuły się ja najlepiej. To właśnie takie gesty dają zwierzakom nadzieję na to, że kiedyś znajdą kochającą rodzinę. Szczególne znaczenie mają one w wypadku stworzeń wyjątkowo mocno doświadczonych przez los. Proces oswajania się z obecnością ludzi zaczyna się w ich wypadku tuż po trafieniu do schroniska. Od tego, na jakie osoby tam tafią, zależy to, jak funkcjonować będą w nowym domu.

ZOBACZ FILMIK:

Nagrali, jak budzą małego pieska beagle jedzeniem. Reakcja przekracza najśmielsze oczekiwaniaNagrali, jak budzą małego pieska beagle jedzeniem. Reakcja przekracza najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rolnik szuka żony: Wzruszające słowa Joanny do Małgosi Borysewicz. Rolniczka nie wytrzymała konfliktu
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Chciała zrobić sobie selfie z tygrysem, gdy zwierzę dostrzegło jej ciążowy brzuch. Niewiarygodna reakcja
  4. Na widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnął
  5. Owczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
  6. Banknot 10-złotowy może mieć znacznie większą wartość. Musi spełnić tylko jeden warunek

źródło: twojenowinki.pl

Następny artykuł