Opiekunka z piekła rodem
Źródło: youtube/WFSB 3

Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach

10 Września 2020

Monitoring umieszczony na posesji zdradził dramatyczną prawdę na temat metod używanych przez renomowaną opiekunkę do zwierząt. Kobieta posunęła się do bezlitosnych rozwiąza, aby wytresować psy pod nieobecność właścicieli. Gdy wreszcie obejrzeli nagranie, odebrało im mowę. Szokująca historia została nagłośniona w największych stacjach telewizyjnych.

Monitoring zainstalowany przed domem pewnej rodziny wyjawił straszliwą prawdę o opiekunce do zwierząt. Nikt się nie spodziewał, że osoba, która deklaruje się jako miłośnik psów i kotów skrywa za uśmiechniętą maską mroczny sekret. Pomimo pozytywnych recenzji i ogólnego uznania wśród swoich pracodawców, specjalistka do spraw opieki nad zwierzętami domowymi nie kierowała się zasadami etyki i wrażliwością na los stworzeń, które zostały jej powierzone. Właściciele czworonogów nie mieliby pojęcia, do czego dochodzi pod ich nieobecność, gdyby nie nagranie z prywatnego monitoringu.

Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawieLwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawieCzytaj dalej

Monitoring uchwycił mrożącą krew w żyłach scenę

W miejscowości Portland pewna opiekunka do zwierząt miała zająć się trzema psami pod nieobecność ich właścicielki. Cindy Gruss wybierała się na wakacje, dlatego zdecydowała się powierzyć swoje pupile w ręce doświadczonej osoby, o której słyszała same pochlebne opinie. Wkrótce okazało się, że nie miały one nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją. Doszło do dramatycznych nadużyć, które nigdy nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie monitoring w ogrodzie.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz
3. W Polsce ruszy pierwsza klasa o profilu łowieckim. Będą uczyć polowania na zwierzęta

Jak wynika z materiału filmowego zaprezentowanego na antenie programu informacyjnego WFSB 3, kobieta bardzo szybko straciła cierpliwość do psów, którymi się zajmowała. Wtedy dopuszczała się najgorszych możliwych metod tresury - krzyczenia, duszenia, ciągnięcia wbrew woli czy oblewania bezbronnych zwierząt wodą z węża ogrodowego. Na nagraniu widać, że opiekunka w okropny sposób traktuje Maggie, która wcale nie zachowuje się niegrzecznie. Pozostałe czworonogi także doświadczyły przemocy ze strony opiekunki do zwierząt.

Przykre konsekwencje okrutnych metod tresury

Cindy Gruss nie potrafiła powstrzymać łez, gdy ujrzała szokujący materiał z ogrodowej kamery. Maggie, Ego oraz Chief przeszły w swoim życiu bardzo wiele złego, dlatego ich nowa właścicielka robiła wszystko, by nigdy więcej nie doświadczyły przemocy ze strony człowieka. Pani Gruss poczuła, że zawiodła swoich podopiecznych, pozwalając na to, by obca kobieta ponownie je skrzywdziła. Będąc z dala od domu była bezsilna i nie potrafiła pomóc trójce swoich psów, dlatego zdecydowała się przerwać swój wyjazd i czym prędzej wróciła do domu w Portland. Od czasu incydentu zachowanie pupili uległo dużej zmianie - przestały być posłuszne, nie chcą zbliżać się w stronę człowieka. Ich właścicielka pracuje nad tym, żeby naprawić błędy sadystycznej opiekunki do zwierząt, jednak może to zająć sporo czasu.

Lokalne służby zostały powiadomione o skandalicznej sytuacji z udziałem opiekunki z piekła rodem, aby nie dopuścić do tego, żeby kobieta skrzywdziła kolejne niewinne zwierzęta.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą
  2. Chłopak chciał kopnąć bezpańskiego psa. Nie minęło 5 sekund i gorzko pożałował
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Niestety, nie żyje. Chciał tylko zrobić zdjęcie, tragiczna wiadomość ze świata

źródło: youtube.com

Następny artykuł