Monitoring rzucił nowe światło na zachowanie prezesa firmy
Źródło: youtube/ WFLA News Channel 8

Dyrektor firmy nie wiedział, że w windzie jest monitoring. Bezlitośnie potraktował bezbronnego szczeniaka

9 Października 2020

Monitoring w budynku obnażył szokującą prawdę na temat dyrektora znanej korporacji. Mężczyzna myślał, że nikt go nie widzi, dlatego dopuścił się odrażającego zachowania w stosunku do swojego psa. Kiedy pracownicy dowiedzieli się prawdy byli rozwścieczeni. Dyrektor wykonawczy nie pozostał bezkarny, wkrótce gorzko pożałował.

Monitoring umieszczony w prywatnym budynku był włączony przez całą dobę, aby chronić mieszkańców i dokumentować każde zachowanie odwiedzających. Jedna z kamer została zainstalowana w windzie, o czym nie wiedział dyrektor korporacji Centerplate w amerykańskim stanie Connecticut, który swoim zachowaniem wywołał wielki skandal. Pracownicy oglądający nagrania z monitoringu ani przez chwilę nie wahali się powiadomić odpowiednich służb, gdy na ich oczach rozegrała się zatrważająca scena.

Weszła do kuchni i zastała widok, który zwalił ją na kolana. Gdy spojrzała na psa, złapała się za głowęWeszła do kuchni i zastała widok, który zwalił ją na kolana. Gdy spojrzała na psa, złapała się za głowęCzytaj dalej

Monitoring przyłapał dyrektora na znęcaniu się nad zwierzęciem

Dyrektor wykonawczy firmy Centerplate Des Hague został przyłapany na znęcaniu się nad szczeniakiem, którego wyprowadzał na spacer. Mężczyzna nie był w stanie się powstrzymać i w okrutny sposób potraktował swojego podopiecznego, z którym wspólnie jechał windą. Ciągnął go, podduszał, kopał i uderzał smyczą, chociaż zwierzę spokojnie siedziało na podłodze i niczego nie zrobiło. Czarny piesek patrzył na właściciela wystraszonymi oczami, nie rozumiejąc, dlaczego opiekun jest w stosunku do niego tak bardzo agresywny. Nagranie szybko ujrzało światło dzienne i zszokowało Amerykanów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Ciekawski kot wskoczył na blat kuchenny. Nie wiedział nawet, w jakie tarapaty się wpakował, wideo
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Zdjęła ubrania i zasłoniła się tylko zwierzęciem. Fani zachwyceni, nie mogą wyjść z podziwu

3. Mała krowa cudem uniknęła śmierci. Uciekła do lasu, nie do wiary, kto ją przygarnął

Zachowanie wpływowego dyrektora korporacji wywołało wzburzoną dyskusję społeczną, a przeciwko Hague'owi wszczęto postępowanie. Pracownicy, fani futbolu amerykańskiego, którego Centerplate jest sponsorem oraz większość miłośników zwierząt żądali wspólnie jego dymisji. Na odpowiedź zarządu korporacji nie trzeba było długo czekać. Początkowo najwyżsi pozycją pracownicy firmy zostali zmuszeni do wystosowania oficjalnego stanowiska na temat skandalicznego incydentu. W specjalnym oświadczeniu poinformowano, że Des Hague nie zostanie odwołany.

Sam oprawca zwierząt wyraził głęboki żal i ubolewanie z powodu swojego zachowania, tłumacząc, że w momencie incydentu był pod wpływem silnych leków. Pod naciskiem społeczeństwa zadeklarował wpłatę 100 tysięcy dolarów na rzecz organizacji broniącej praw zwierząt oraz charytatywne przepracowanie na jej rzecz 1000 godzin. Pomimo wstępnej decyzji zarządu, ostatecznie mężczyzna został zwolniony z dotychczasowej pracy.

ZOBACZ WIDEO:

Mała dziewczynka zasnęła w posłaniu dla zwierząt. Wtuliła się w 2 najlepszych przyjaciółMała dziewczynka zasnęła w posłaniu dla zwierząt. Wtuliła się w 2 najlepszych przyjaciółCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Obcy kot ciągle hałasował pod drzwiami mężczyzny. W końcu wpuścił go do środka, ale finału nie przewidział
  4. Najbardziej samotny słoń na świecie w końcu będzie miał towarzystwo. Po 35 latach zerwą mu łańcuchy i przewiozą do nowego zoo
  5. Co robi kot sam w domu? Wzruszające nagranie ujawnia niewiarygodną prawdę
  6. 140 Polaków poleciało na wakacje z popularnym biurem podróży. Na lotnisku zamarli, wykryto u nich koronawirusa

Źródło: YouTube.com

Następny artykuł