monitoring w windzie
Źródło: youtube.com/CBS Miami

Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy

9 Września 2020

Monitoring nagrał sytuację, która po prostu mrozi krew w żyłach. Nieraz miejskie kamery uchwyciły zachowania, których ludzie powinni się wstydzić. W tym wypadku naruszono wszystkie granice. Na nagraniu widzimy, co mężczyzna robi bezbronnemu psu. Serce się kraje.

Monitoring z windy w Miami uchwycił sytuację, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Krótkie nagranie okrążyło sieć i postawiło włosy dęba wszystkim miłośnikom zwierząt. Nie mieści się w głowie, jak można tak potraktować zwierzę, które jest gotowe, by pokochać każdego. Ostrzegamy, że wideo na końcu artykułu nie jest przeznaczone dla wrażliwych oczu.

Owczarek niemiecki kładzie się tuż obok niemowlęcia. Po chwili przysuwa się tuż do jego twarzy, rodzice nagrali wszystkoOwczarek niemiecki kładzie się tuż obok niemowlęcia. Po chwili przysuwa się tuż do jego twarzy, rodzice nagrali wszystkoCzytaj dalej

Monitoring nagrał oprawcę

Na nagraniu widzimy, jak młody mężczyzna z psem na smyczy wchodzi do windy. Jak donoszą miejscowe media, apartamentowiec, w którym rozgrywa się przerażająca scena znajduje się na luksusowym osiedlu w centrum Miami. Niestety, jak widać wcale nie świadczy to jednak o wysokiej kulturze przebywających na jego terenie osób. Gdy tylko mężczyzna wchodzi do windy z psem, który wygląda na husky widać, że piesek jest przerażony. "Opiekun" pochyla się nad zwierzakiem i gwałtownie próbuje go przytrzymać, podczas gdy piesek nerwowo kręci się i wyrywa. Po chwili widać, że przerażone zwierzę ze strachu zsikało się na podłogę windy. Wtedy mężczyzna wpadł w istny szał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdami
2. Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz

Mężczyzna pobił psa w windzie

To, co dzieje się potem dosłownie łamie serce. Gdy tylko mężczyzna zobaczył mocz na podłodze, chwycił za smycz i szarpnął psem tak, że ten wleciał prosto na ścianę windy z ogromnym impetem. Widać, że na psa spada cios za ciosem, po czym mężczyzna jeszcze kilka razy nim rzuca. Uderza zwierzę jeszcze kilka razy, po czym wstaje jakby nic się nie stało. Widzimy, jak winda zatrzymuje się, a oprawca spokojnie wysiada z psem na smyczy, mijając wsiadającą kobietę. Na szczęście ktoś musiał przeglądać monitoring - być może ze względu na zgłoszony przez kogoś mocz w windzie - i brutal nie pozostał bezkarny. Okazało się, że mężczyzna ma 21 lat i szybko został ujęty przez policję. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad zwierzętami z zamiarem pozbawienia zdrowia lub życia. Policja dowiedziała się również, że oprawca nie był właścicielem psa. Szybko skontaktowali się z opiekunem, od którego dowiedzieli się pies na szczęście nie doznał żadnych bardziej rozległych obrażeń.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Jechała autostradą, gdy zobaczyła jak ktoś wyrzuca coś z auta. Kobieta błyskawicznie zareagowała
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski

źródło: nbcmiami.com

Następny artykuł