Mężczyzna potrącił swojego psa
Źródło: schnauzi.com

Potrącił autem własnego psa. Monitoring wszystko nagrał, powód doprowadza do furii

3 Września 2020

Monitoring nagrał szokujące zdarzenie na jednej z posesji w Indiach. Mężczyzna przejechał autem po własnym czworonogu, kiedy nieświadomy pupil drzemał na podjeździe tuż za zaparkowanym samochodem. Powód zachowania kierowcy przyprawił ludzi o zawrót głowy, jego czyn był niewybaczalny.

Monitoring zarejestrował mrożącą krew w żyłach tragedię z udziałem kierowcy samochodu oraz jego własnego psa, która rozegrała się na ulicach Indii. Kamery uchwyciły dokładny moment, w którym mężczyzna wsiada do samochodu i wjeżdża prosto w bezbronnego czworonoga. Jego tłumaczenia rozemocjonowały tysiące osób, które nie potrafiły usprawiedliwić bestialskiego zachowania właściciela zwierzęcia.

Wrocław. Pies policyjny wpadł na trop w piwnicy. Nie do wiary, kogo tam znalazłWrocław. Pies policyjny wpadł na trop w piwnicy. Nie do wiary, kogo tam znalazłCzytaj dalej

Monitoring ujawnił przerażającą prawdę

Kamery ulicznego monitoringu uchwyciły zatrważający moment, który wkrótce obejrzały tysiące rozzłoszczonych użytkowników sieci. Jak wynika z argumentacji właściciela psa, zwierzę oddało mocz w nowo zakupionym samochodzie, co wyjątkowo go zdenerwowało. Mieszkaniec Indii tak bardzo wściekł się na swojego pupila, że nie potrafił myśleć trzeźwo i postanowił dać mu nauczkę. Nic nie powstrzymało go przed tym, aby wsiąść do pojazdu i potrącić śpiące zwierzę samochodem podczas wyjeżdżaniu z terenu posesji. Niestety, zwierzę nie przeżyło wypadku.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Adoptowali dobermana. Po 4 dniach zaczął warczeć na ich 1,5 roczną córkę. Prawdziwy powód odebrał im mowę
3. Interwencja w Poznaniu. Policjanci wpadli do mieszkania w poszukiwaniu broni. Zamarli, kiedy zobaczyli, co ukryto w środku

Informacje na temat nieludzkiego czynu kierowcy szybko rozeszły się w sieci, doprowadzając do ogólnego wzburzenia w społeczeństwie. Ludzie byli rozwścieczeni i żądali by mężczyzna poniósł karę za swoje zachowanie. W tym celu utworzono specjalną petycję skierowaną do lokalnych władz, którą podpisało aż kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Sprawcy wypadku grozi teraz 10 lat więzienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna potrącił swojego psaMężczyzna potrącił swojego psa
schnauzi.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mógł spać, wyżył się na psie. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest
  4. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł