modelka myśliwa
Źródło: instagram.com/johannaclermont

Modelka została "nową twarzą polowań". Przez swoje zdjęcia z trofeami dostaje groźby śmierci

29 Września 2020

Modelka o anielskiej urodzie ma nietypową pasję, która sprowadziła na nią wiele nieszczęść. Wszystko przez fakt, że największym hobby długonogiej blondynki są polowania Pierwszą licencję otrzymała w wieku 16 lat, tuż po tym jak na święta otrzymała strzelbę. Piękność dumnie pozuje ze swoimi ofiarami i niedawno została okrzyknięta "nową twarzą polowań", co poskutkowało wieloma pogróżkami, a nawet groźbami śmierci zaadresowanymi w jej kierunku.

Modelka Johanna Clermont sama określa się jako dumna myśliwa. Swojej pasji poświęca całe życie i za nic ma opinie innych. A są one bardzo skrajne. Przez swoją pasję do zabijania modelka dostaje masę nieprzychylnych komentarzy, a nawet gróźb śmierci. Jednak twierdzi, że "wkurzanie ludzi jest jej drugą pasją" i nic nie robi sobie z wiadomości wytykających jej okrucieństwo wobec zwierząt.

Zobaczyła kota z kolorowymi łapkami. Nie czekała, natychmiast zawiadomiła policjęZobaczyła kota z kolorowymi łapkami. Nie czekała, natychmiast zawiadomiła policjęCzytaj dalej

Modelka została "nową twarzą polowań"

23-letnia studentka i modelka jest Francuzką, jednak jej wątpliwa sława wyszła już daleko poza granice ojczystego kraju. Wszystko za sprawą jej kont w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 300 tysięcy osób. Najgłośniej było o niej, gdy plakaty z wizerunkiem modelki promującym platformę z filmami myśliwskimi zawisły w całym Paryżu. Wielu zainteresowało się kontrowersyjną influencerką, co poskutkowało licznymi pogróżkami pod jej adresem - do tego stopnia, że musiała zmienić nazwisko.

Sama Johanna jest niewzruszona krytyką. Dumnie pozuje ze swoimi ofiarami, często pokazując krew na ciałach zabitych zwierząt i na własnych rękach. Modelka twierdzi, że w ten sposób przełamuje stereotypy dotyczące myślistwa i przyznaje, że jej uroda, wiek oraz fakt, że świat myślistwa jest zdominowany przez mężczyzn mają na to wpływ. Uważa, że jej profil, gdzie znajdują się zdjęcia z polowań i filmiki z oskórowań poprzetykane jej lifestylowymi zdjęciami z codziennego życia niesie pozytywną wiadomość i cieszy się, że może promować swoją pasję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jakie rasy psów nadają się do życia w bloku? Warto wiedzieć przed adopcją, znamy idealnych kandydatów
2. Koszmarne sceny w polskim mieście. Pies pogryzł 12-latka, lekarze walczą o życie chłopca
3. Niekończący się dramat nad polskim morzem. Setki zwierząt cierpi, eksperci biją na alarm

Jest dumna ze swojej pasji

Choć wydawałoby się, że większość osób w XXI wieku jest przeciwko polowaniom, według danych GUS z marca 2018 roku w skład Polskiego Związku Łowieckiego wchodzi 2558 kół łowieckich, zrzeszających 125 tys. członków. Do takich osób kierowane są właśnie kampanie podobne do tych z udziałem modelki - na jej profilu można znaleźć liczne reklamy noży i broni. Poniżej znajdują się przykładowe zdjęcia z jej profilu - nie polecamy ich wrażliwym odbiorcom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nieupilnowany amstaff dotkliwie pogryzł dziecko. Trwa zaciekła walka o życie 12-latkaNieupilnowany amstaff dotkliwie pogryzł dziecko. Trwa zaciekła walka o życie 12-latkaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Dobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcja
  4. Wiewiórka pojawiała się przed domem rodziny przez 8 lat. Nie mogli opanować łez, gdy zrozumieli powód
  5. 17-letnia suczka miała zostać uśpiona. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem ściska za serce
  6. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne

źródło: dailymail.com, news.yahoo.com

Następny artykuł