ogródek
Źródło: pixabay.com/Couleur

Dzieci i psy często bawiły się w ogródku, gdzie ktoś wrzucił zatrute mięso. Doszło do tragedii

12 Sierpnia 2020

Mięso znalezione zostało koło doga niemieckiego, należącego do polityka skrajnie prawicowej niemieckiej partii AfD, Axela Brösicke. Prawdopodobnie pies zjadł jedzenie, które mogło być zatrute. Mężczyzna rzucił się psu na ratunek, jednak przegrał tę nierówną walkę z czasem.

Mięso prawdopodobnie było zatrute. Zdaniem 44-letniego polityka ktoś przerzucił je przez płot jego posesji. Mężczyzna zauważył, że psy zachowują się jakby były chore już w piątek wieczorem. Dog niemiecki o imieniu Lisa miał najcięższe objawy. Następnego dnia wypuścił wszystkie trzy psy do ogrodu. Niestety wróciły jedynie dwa z nich, buldog i chihuahua. Od razu poszedł szukać trzeciego czworonoga. Znalazł go w zaroślach, zwierzę wciąż żyło, jednak zmarło w drodze do kliniki weterynaryjnej.

Wyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoWyczerpaną suczkę porzucili jak śmiecia. Nie do uwierzenia, co wcześniej się z nią działoCzytaj dalej

Mięso mogło zostać podrzucone przez przecinków politycznych

Brösicke nie wyklucza, że przestępstwo mogło być motywowane politycznie. Alternatywa dla Niemiec (AfD) to radykalna partia, która zyskała popularność na hasłach anty emigranckich i eurosceptycznych. Takie poglądy budzą za naszą zachodnią granicą duże kontrowersje. Mimo, że AfD cieszy się dość wysokim poparciem, to liczba osób jej przeciwnych jest dużo większa. Mężczyzna podkreśla, że wędliny nie mógł zostawić żaden z domowników. Twierdzi, że hipoteza o motywacji politycznej jest możliwa. Ale wciąż nie wykonano badań toksykologicznych, które potwierdziłby obecność trucizny oraz pozwoliły określić jaka mogła to być substancja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Schwytali je i sprzedali do parku rozrywki. W końcu nastąpiła wielka zmiana dla wielorybów
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Mięso mogły zjeść jego dzieci

Polityk podkreślił także, że ofiarą mógł paść nie tylko jego pupil. Poza psami w ogrodzie często bawiły się także małe dzieci. Gdyby uznały, że wędlina pochodziła z domu, mogłyby ją zjeść co prawdopodobnie także skończyłoby się tragiczne. Sprawą zajmuje się brandenburska policja, starająca się wyjaśnić okoliczności sprawy a także ująć ewentualnego truciciela. Mundurowi muszą wstrzymać się jednak z działaniami do czasu, w którym z laboratorium przyjdą wyniki badań mięsa. Jak na razie sprawę komentują szeroko niemieckie i zagraniczne media.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. Niezwykłe nagranie fali uderzeniowej w trakcie porodu w Bejrucie. Co za moc
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Nie mogli określić co znajduje się pod warstwą smoły i asfaltu. Okazało się, że to cudowny pies. Przemianę uchwycono na filmie
  6. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś

Źródło: polsatnews

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł