Michał wiśniewski
Źródło: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski zawsze kochał psy. Kiedyś spotkał go jednak bardzo nieprzyjemny incydent

20 Listopada 2020

Michał Wiśniewski 11 lat temu doświadczył bardzo przykrej sytuacji. Jego pies stał się celem zemsty sąsiadów. Labrador o imieniu Rudi często wybiegał za bramę jego posesji. Zazwyczaj sam wracał po kilku godzinach. W tym wypadku jednak ktoś zrobił mu coś strasznego.

Michał Wiśniewski budził kiedyś w Polsce ogromne kontrowersje. Ekscentryczny gwiazdor u niektórych budził ogromną sympatię, u innych zaś niechęć. W tamtym okresie piosenkarz zmagał się z ogromną falą medialnej krytyki. Nie skończyło się jednak na artykułach w prasie brukowej i telewizyjnych wywiadach. Ktoś bardzo mu nieprzychylny postanowił skrzywdzić jego zwierzę. Labrador pewnego razu z eskapady za bramę wrócił cały pomazany czerwoną farbą. Sprawca zadbał nawet o to, by domalować mu czarne okulary, by upodobnić go do lidera Ich Troje.

Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczejSzlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczejCzytaj dalej

Michał Wiśniewski mocno przeżył ten incydent

Niektórzy mogliby uznać całą sytuację za mało zabawny żart, lub chuligański wybryk. Sprawca mógł jednak wyrządzić zwierzakowi poważną krzywdę. Bulwersujące zdarzenie wywołało u gwiazdora szok. Nie sądził, że w jego sąsiedztwie mieszkają ludzie zdolni do takich rzeczy.

Farby, szczególne w spreju zawierają związki toksyczne dla człowieka, jak i większości zwierząt. Nawet przebywając w świeżo pomalowanym, słabo wietrzonym pomieszczeniu wiele osób doświadcza zawrotów głowy. Malowanie nimi pyska niewinnego niczemu labradora mogło skończyć się tragicznie.

To wyjątkowo haniebny sposób na zademonstrowanie niechęci do sąsiada lub jego psa. Niezależnie od tego jak ktoś ocenia mieszkających w okolicy ludzi, nie powinien wyżywać się na zwierzętach. Znajomy Michała Wiśniewskiego, powiedział wtedy tygodnikowi "Na Żywo", że jego przyjaciel, nie spodziewał się, że otaczają go ludzie zdolni do czegoś takiego. Poczuł się niechciany i nieakceptowany, a takie rzeczy bolą go najbardziej.

Do zdarzenia doszło dokładnie 19 listopada 2009 roku. Mężczyzna był wtedy mężem Anny Świątczak. Media wciąż jednak poświęcały wiele uwagi jego rozwodowi z Mandaryną, z którą miał dwójkę dzieci - Xaviera i Fabiennę. To właśnie z myślą o nich muzyk kupił labradora.

Incydent powtórzył się kilkakrotnie. Mieszkańcom podwarszawskiej Magdalenki ewidentnie nie odpowiadało sąsiedztwo celebryty. Niezależnie od opinii na temat dorobku muzycznego czy osoby samego Michała Wiśniewskiego nie powinno się wyładowywać swojej agresji na niewinnym, bezbronnym zwierzaku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 52-latek chciał skrzywdzić bezbronne dziewczynki. Bohaterski pitbull ukarał go w najboleśniejszy sposób
2. Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieci
3. Rudy kotek przeszedł 19 km, żeby spotkać swoją rodzinę. Oni odpłacili mu się w najgorszy sposób

Michał Wiśniewski niedawno przygarnął kolejnego psa

Obecnie pod opieką artysty znajduje się suczka golden retrievera o niecodziennym imieniu. Wiśniewski, który słynął z nazywania dzieci w niecodzienny sposób, często posługując się obco brzmiącymi lub egzotycznymi imionami, znów zaskoczył swoich fanów.

Tym razem postawił na polskie słowo, które mało kto uznałby za właściwe imię dla czworonoga. Suczka nazywa się Ugryź, piosenkarz mówi o niej jako o swojej małej ugryzi. Widać, że wiele się nauczył o opiece nad zwierzętami. W odróżnieniu od Rudiego golden retriever nigdy nie wychodzi sam z domu.

Ugryź często staje się bohaterką postów gwiazdora na Instagramie. Nie brakuje tam zdjęć i filmów ze wspólnych zabaw. 7-miesięczny pies często pojawia się w towarzystwie dzieci artysty, który wydaje się wieść spokojniejsze niż kiedyś życie.

Być może to także wpływ jego nowej żony. Z Polą związał się w 2019 roku, jednak już spodziewają się pierwszego syna. To będzie 9 dziecko w patchworkowej rodzinie artysty - kobieta miała czwórkę dzieci z poprzedniego związku.

Niechciane zwierzaki po razy pierwszy wybierają swój wymarzony posiłek. Ich reakcje są przeuroczeNiechciane zwierzaki po razy pierwszy wybierają swój wymarzony posiłek. Ich reakcje są przeuroczeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Boże Narodzenie 2020: Co dalej z krajowymi restrykcjami? Setkom osób może się nie spodobać. Ważna wiadomość dla osób wyjeżdżających na święta
  3. Spaniel ma już 2 lata, ale wygląda jak malutki szczeniaczek. Jest naprawdę wyjątkowy, więcej nie urośnie
  4. Kot miał zostać uśpiony, bo był tak brzydki, że nikt go nie chciał. 24 godziny przed planowanym zabiegiem wydarzył się cud
  5. Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"

źródło: pudelek.pl, se.pl

Następny artykuł