Michał Szpak selfie
Źródło: Instagram/michal_szpakofficial

Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego

31 Maja 2020

Michał Szpak unika pytań na temat swojego związku i niechętnie opowiada w wywiadach, co słychać w jego życiu prywatnym. Ostatnio jednak uchylił rąbka tajemnicy i zdradził na Instaramie, kto jest jego miłością. Fani gwiazdora ucieszyli się, że Michał jest stały w uczuciach. Zobaczcie, kogo kocha.

Michał Szpak pochwalił się nowym zdjęciem na Instagramie. W relacji, która znika po 24 godzinach, dodał fotkę, którą opatrzył jednym słowem - miłość. Wokalista unika głośnego mówienia, o swoich uczuciach, stąd internauci zachwycili się, że w końcu wyjawił, kogo bardzo kocha. Dla wielu osób nie było to zaskoczeniem, bowiem Michał otwarcie mówi o jednej miłości. Do kogo?

Michał Szpak adoptował psa

W 2019 roku Michał Szpak pochwalił się fanom, że adoptował psa! Historia ich poznania jest bardzo wzruszająca, bowiem po jednym z koncertów do wokalisty podeszły wolontariuszki, które opowiedziały mu o Hektorze. Chciały, aby Michał wykorzystał swoje zasięgi i zwiększył jego szansę na adopcję. Gdy tylko artysta zobaczył psa, od razu się w nim zakochał i zdecydował się sam dać mu kochający i prawdziwy dom.

Michał Szpak oszalał na punkcie psa Hektora, zaczął zabierać go ze sobą wszędzie. Koncerty, wyjścia do restauracji, podróże... Psiak zaczął towarzyszyć Michałowi na każdym kroku. Wokalista założył mu nawet konto w sieci, gdzie zaczął dodawać fotografie pupila. Konto od pewnego czasu świeci pustkami, jednak nie oznacza to wcale nic złego. Hektor cały czas jest u boku zapracowanego gwiazdora, a gdy ten zostawi go samego w domu, to pies z utęsknieniem wypatruje swojego pana przez okno.

DZISIAJ GRZEJE: 1. York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć

2. Mama nie mogła uwierzyć, co pies robi z ich małą córeczką. Nagranie zachwyciło miliony osób, ciężko powstrzymać łzy

Właśnie takie zdjęcie trafiło do internetu kilkanaście godzin temu. Kiedy Michał wyszedł na zewnątrz, a pies został w domu, wyczekiwał powrotu właściciela w jednym z okien mieszkania. Wokalista opatrzył zdjęcie wspomnianym wyżej słowem - miłość. Nie da się ukryć, że cudownie patrzy się na tę dwójkę razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak piesMichał Szpak pies
Instagram/michal_szpakofficial

Michał SzpakMichał Szpak
Instagram/cerberiushektor

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najstarszy golden retriever na świecie niedawno skończył 20 lat.Czego mu życzycie?
  2. Owczarek dotknął łapą kobietę. Mundurowi nie mogli uwierzyć, gdzie ukryła narkotyki
  3. Podczas drzemki spadł z łóżka. Szczeniak był tak bardzo zmęczony, że wolał leżeć na ziemi, niż się podnieść
  4. Zainstalowali kamery, aby znaleźć wandala, który niszczy opony. Zamiast tego, zauważyli psa. Jaka była prawda?
  5. Swoim szczekaniem uratował rodzinę z rocznym dzieckiem. Pies ostrzegł przed wielkim pożarem
  6. Jaka jest prawda o koniach w Janowie Podlaskim? Ardanowski zapowiada konferencję

Źródło: Instagram

Następny artykuł