24-letni michał nie żyje
Źródło: facebook

Tydzień przed wypadkiem z udziałem byka kupił pierścionek zaręczynowy. 24-letni Michał nie żyje

10 Sierpnia 2020

Michał miał przed sobą całe życie. 24-latek był w szczęśliwym związku, z ukochaną dziewczyną planował stanąć na ślubnym kobiercu. Tydzień po tym jak mężczyzna kupił pierścionek zaręczynowy został zaatakowany przez byka. Nie zdążył wręczyć go ukochanej. Niestety, poinformowano o śmierci młodego mężczyzny.

Michał z Korytnicy w woj. świętokrzyskim miał wkrótce zacząć rehabilitację. Mężczyzna został zaatakowany przez byka. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w pracy. Mężczyzna był kierowcą pracującym ze zwierzętami. Właśnie poinformowano o śmierci młodego mężczyzny, który przegrał tę nierówną walkę.

W Radysach bała się dosłownie wszystkiego. Teraz jest nie do poznaniaW Radysach bała się dosłownie wszystkiego. Teraz jest nie do poznaniaCzytaj dalej

24-letni Michał nie żyje

- Ból. Rozpacz rozrywająca serce. Smutek. Żal. Poczucie beznadziei. Pustka, którą nie sposób niczym wypełnić. To wszystko towarzyszy wiadomości, którą musimy Wam przekazać - Michał nie żyje. Jego organizm walczył z obrażeniami po poturbowaniu przez byka, ale pokonało Go zapalenie płuc i szybko rozwijająca się infekcja. Michała nie ma już z nami, dziś zmarł, choć jeszcze niedawno pokazywał, jak bardzo jest silny. Został przeniesiony z OIOM na oddział neurochirurgii. Reagował na kontakt z bliskimi, otwierał oczy i wodził za nimi wzrokiem. Może chciał się w ten sposób pożegnać...? - czytamy na Facebooku Fundacji Jesteśmy Blisko.

DZISIAJ GRZEJE:1.Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagrali
2. Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii

Młody mężczyzna 16 sierpnia miał trafić do specjalistycznej klinki. Nikt nie spodziewał się aż tak poważnych konsekwencji wypadku. 24-latek doznał urazu czaszkowo mózgowego w postaci złamania przedniego dołu podstawy czaszki. Był również reanimowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie możemy wytrzymać ze śmiechu, szczeniaczek "zaatakował" bobasa. Najlepszy film, jaki dzisiaj zobaczycie
  2. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?
  3. Skrajnie zaniedbaną suczkę pożerały pasożyty. Sołtys za nic miał życie swojego pupila, teraz żąda jego zwrotu
  4. Ogromny rekin zaatakował fokę, jednak nie nacieszył się zdobyczą. Wszystko nagrała kamera
  5. Lwiątko cierpiało ku uciesze turystów. Prezydent Putin interweniował osobiście
  6. Seria niebezpiecznych wydarzeń w Polsce. Wszystkie łączy jeden szczegół

Źródło: o2.pl

Następny artykuł