Swiatzwierzat.pl
twitter/generoom

twitter/generoom

Mężczyzna przeglądał oferty domów na sprzedaż. Przypadkiem znalazł zdjęcie własnego kota w cudzej sypialni

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Każdy, kto kiedykolwiek przeglądał internetową tablicę ogłoszeń, z pewnością wie, że niektóre wyszukiwania mogą przynieść bardzo zaskakujące rezultaty. Przekonał się o tym Michael Hubank z Sutton w Londynie, który z ciekawości sprawdzał oferty sprzedaży domów w sąsiedztwie. W życiu nie spodziewałby się, że na jednym ze zdjęć dostrzeże... własnego pupila.

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii dowiedział się, że jego sąsiedzi wystawili dom na sprzedaż. Nie mogąc zapanować nad ciekawością, postanowił sprawdzić, jak wygląda wnętrze domu znajdującego się tuż obok. Nie pożałował!

Jeden niewiarygodny szczegół na zdjęciu zwalił mężczyznę z nóg

Michael przeglądał z zainteresowaniem zdjęcia z domu sąsiada, gdy w pewnej chwili dokonał niesamowitego odkrycia. Spośród 15 zdjęć, jego uwagę przykuło ujęcie z sypialni.

Londyńczyk dokładnie przyjrzał się fotografii i zaniemówił z wrażenia. Na zdjęciu znajdował się nie kto inny, jak jego własny kot, który w ostatnim czasie znikał w tajemniczych okolicznościach.

Mruczek o charakterystycznym rudym futerku nie mógł pozostać niezauważony. Co lepsze, bez skrępowania odpoczywał na cudzym łóżku, czując się jak u siebie!

Osesek

W deszczowy dzień znalazła na betonie porzucone kociątko. Uratowała jego życie

CZYTAJ DALEJ

Kot z sąsiedztwa fenomenem w sieci

Michael na pamiątkę zapisał zdjęcie Freddy'ego, który z wyraźnym zadowoleniem przeciągał się na materacu jego sąsiada i korzystał z chwilowej wolności poza własnym domem, po czym opublikował je we wpisie na Twitterze.

- Sąsiedzi właśnie wystawili dom na sprzedaż. Nie mogłem się powstrzymać przed sprawdzeniem go na Zoopla. To nasz cholerny kot - napisał.Ku wielkiemu zaskoczeniu mieszkańca Londynu, zabawny wpis dotyczący jego pupila przyniósł mu sławę na mediach społecznościowych.

Internauci z całego świata komentowali zdjęcie wrzucone do sieci, sugerując, że Freddy tęskni za swoimi sąsiadami i dlatego odwiedza ich w domu.

- Otrzymałem odpowiedzi z całego świata, w tym wiele ze Stanów Zjednoczonych. Dowiedziałem się, że wiele osób w USA trzyma koty w domu, więc musiało się to wydawać szczególnie dziwne - powiedział. - Tutaj koty wędrują na wolności - dodał.

Zobacz zdjęcie:Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Podobne artykuły

reddit/u/kenlayne

Koty

Kot napędził właścicielom niezłego stracha. Jego zdjęcie stało się hitem w sieci

Czytaj więcej >
Kot w Wielkanoc

Koty

Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

Czytaj więcej >
facebook/Best Friends Felines

Koty

Wystające żebra, sama skóra i kości. Uratowane przed śmiercią kociątko zmieniło się do nie poznania

Czytaj więcej >
pixabay/Kabo

Koty

Dlaczego kot kopie przy misce? Wyjaśniamy zachowania mruczka

Czytaj więcej >
Marlin

Koty

Świat oszalał na punkcie kota-pływaka. Nie straszna mu żadna fala (WIDEO)

Czytaj więcej >
Szczęśliwy kot

Koty

Jak poznać, że kot jest szczęśliwy? 8 znaków, że twój pupil ma u ciebie jak w raju

Czytaj więcej >