świeca
Źródło: unsplash.com/jinesh darji

Mężczyzna podbiegł pomóc swojemu rannemu psu. Nagle wjechał w niego samochód

29 Listopada 2020

Mężczyzna z Florydy zmarł wskutek uderzenia przez samochód. Stało się to w momencie, gdy 55-latek tuż obok swojej posesji zauważył, że jego pies został potrącony przez auto. Gdy sprawdzał stan rannego psa, nadjechał kolejny pojazd, który śmiertelnie go uderzył.

Mężczyzna z Florydy zginął podczas ratowania swojego rannego psa. Cała sytuacja miała miejsce tuż obok jego własnego domu. Do tragedii doszło w mieście Deltona, wieczorem 27 listopada. Ani właściciel, ani zwierzę nie przeżyli, mimo podjętych prób ratowania życia.

Szczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposóbSzczeniaczek po raz pierwszy dostaje czkawki. Poradził sobie z nią w najsłodszy sposóbCzytaj dalej

Mężczyzna potrącony przez auto

Funkcjonariusze policji poinformowali o tragicznym wypadku, w którym życie stracili pan i pies. Craig Alan Richards około godziny 23 znalazł się przed swoją posesją, gdy zorientował się, że jego pies został potrącony przez samochód.

Wyszedł na ulicę, by pomóc swojemu zwierzakowi. Jak informuje komenda Hrabstwa Volusia, gdy 55-latek podszedł do leżącego na jednym z pasów psa i nachylił się, by sprawdzić jego stan, nadjechała czterodrzwiowa Toyota sedan i uderzyła w mężczyznę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Świętokrzyskie: Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
3. Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring

Lokalna straż pożarna wezwana na miejsce miała wykonać na miejscu wszystkie czynności, mające uratować życie Richardsa, jednak uderzenie okazało się śmiertelne.Mężczyzna umarł na miejscu, tuż obok swojego psa, który również nie przeżył wcześniejszego potrącenia.

Tragiczna śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością. Funkcjonariusze przekazali, że wstępne dochodzenie nie wykazuje oznak żadnych upośledzeń (w tym wzroku) ze strony kierowcy. Śledczy poinformowali, że wypadek jest badany przez wydział zabójstw w biurze szeryfa Hrabstwa Volusia.

Ktoś zakłada pułapki na zwierzęta. Zginął ukochany owczarek niemiecki, musiał cierpieć wiele godzinKtoś zakłada pułapki na zwierzęta. Zginął ukochany owczarek niemiecki, musiał cierpieć wiele godzinCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych
  2. Prawdziwa bomba, nowa tania linia wchodzi do Polski. Zdeklasowała Ryanaira i WizzAira jedną rzeczą
  3. Tragedia, zginęło ponad 14 tysięcy zwierząt. Milczano przez rok
  4. Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
  5. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
  6. Microsoft w końcu udzieliło odpowiedzi. Chodzi o poważne problemy z Xbox Series X
  7. Nie wiesz w co grać? Przedstawiamy top 10 gier na PC z 2020 roku

źródło: clickorlando.com

Następny artykuł