Mężczyzna pakowany do karetki na noszach, po lewej rudy pies
Źródło: Facebook/Def Civil B. Blanca

Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć

26 Czerwca 2020

Mężczyzna o imieniu Jesus Hueche uratował Tony'ego, uroczego kundelka, kiedy psiak błąkał się po ulicach w poszukiwaniu schronienia, pożywienia i wody. Jesusa i psa od razu połączyła bardzo głęboka więź, mężczyzna przyznaje w wywiadach, że Tony jest dla niego bardziej jak syn, niż zwierzę domowe. Kiedy pewnego dnia doszło do tragicznego wypadku - Jesus spadł z drabiny, to, co zrobił jego czworonożny przyjaciel wprawiło w osłupienie ratowników, którzy przybyli ratować mężczyznę.

Mężczyzna o imieniu Jesus Hueche zrobił w swoim życiu wspaniałą rzecz. Argentyńczyk przygarnął bezpańskiego psiaka i dał mu dach nad głową, a co najważniejsze - zapewnił mu kochającą rodzinę. Nic dziwnego, że tę dwójkę połączyła bardzo głęboka więź, a ich wzajemne oddanie sobie nie ma żadnych granic. Jesus przekonał się o tym na własnej skórze, niestety w dość tragicznych okolicznościach. Kiedy pewnego dnia mężczyzna wszedł na drabinę i przycinał drzewo, doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Jesus runął z dużej wysokości prosto na betonowy chodnik. Czujny psiak o imieniu Tony od razu zauważył, co się wydarzyło i zrobił coś, co jego właściciel zapamięta do końca życia.

Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszneZamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszneCzytaj dalej

Mężczyzna spadł z drabiny, jego wierny pies od razu rzucił mu się na ratunek

Kiedy tylko Tony zobaczył, że jego ukochany opiekun runął z tak dużej wysokości, stracił przytomność i leży bez sił na betonie, pies od razu podbiegł do Jesusa i zrobił coś, czego jego właściciel nie mógł przewidzieć. Przejęty tym, co właśnie miało miejsce czworonóg położył się na klatce piersiowej swojego ukochanego przyjaciela i czuwał przy nim aż do momentu, kiedy nadciągnęła pomoc. Ratownicy nie byli w stanie ukryć wzruszenia na widok poturbowanego mężczyzny, którym opiekował się jego wierny pies.Tony okazał Jesusowi całą swoją miłość i oddanie, jednocześnie udowadniając, jak wielką uczuciowością i empatią są obdarzone zwierzaki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

2.Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

Historia Jesusa i jego cudownego, psiego przyjaciela Tony'ego w oka mgnieniu obiegła cały świat. Każdy bez wyjątku jest poruszony zachowaniem psa - trudno się dziwić. Czy Wy też wzruszyliście się na widok czworonoga wiernie czuwającego przy swoim ukochanym opiekunie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Wasze koty też kładą się wam na biurku, gdy próbujcie pracować? Właściciele kociaków doskonale to znają
  2. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  3. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  4. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł