pies przy panu
Źródło: youtube.com/Eric Andersson

Mężczyzna musiał zostać zabrany przez karetkę. Sposób, w jaki zachował się jego pies doprowadza do łez

19 Września 2020

Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi. Jego pies doskonale wiedział co się dzieje, gdy ratownicy pakowali go do karetki. Zwierzak był przerażony, wyrywał się by pomóc swojemu panu. Czworonogi często rozumieją więcej, niż wydawałoby się ludziom. Nie bez powodu mówi się o nich, że są najlepszym przyjacielem człowieka. Nagranie uwieczniło jego piękne zachowanie.

Mężczyzna nie spodziewał się, że jego pies może wykazać się taką lojalnością i miłością. Zwierzę bało się o swojego pana. Prawdopodobnie wyczuwało stres przez niego odczuwany i chciało mu pomóc, jak również szukało pocieszenia w swoim opiekunie. Rozłąka z właścicielem to często najgorszy moment dla czworonoga, który bezgranicznie go kocha i polega na nim. Wiele psów nie może wytrzymać, gdy ich rodziny wychodzą z domu do pracy lub na zakupy. Nigdy nie chciałyby patrzeć na swojego opiekuna chorego, lub będącego ofiarą wypadku.

Chihuahua próbowała zaatakować pitbulla. Wideo z jej poczynań jest hitem w sieciChihuahua próbowała zaatakować pitbulla. Wideo z jej poczynań jest hitem w sieciCzytaj dalej

Mężczyzna został zabrany przez ratowników

Pies nie jest w stanie zrozumieć tego co się dzieje. Zdaje sobie sprawę z tego, że osoba, na której zależy mu najbardziej na świecie wymaga pilnej pomocy. Nie jest jednak jednym ze zwierząt szkolonych, by radzić sobie w tego typu sytuacjach. Niektóre z nich są trenowane, tak by jeśli ich właścicielowi coś się stanie szukać pomocy u innych ludzi, inne czują to instynktownie. W tym wypadku czworonóg sądził, że sam będzie w stanie uratować swojego pana. Obcy ludzie mogli być przez niego postrzegani jako kolejne zagrożenia, a nie wybawienie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Pies był bardzo przywiązany do mężczyzny

Zwierzakowi w końcu udało się wyrwać przytrzymującym go sąsiadom. W końcu udało mu się podbiec do swojego pana leżącego na noszach przy drzwiach karetki. Pies nie mógł się uspokoić, ciągle szczekał na wszystko wokół, był przerażony okolicznościami, z jakimi przyszło mu się mierzyć. Gdy tylko znalazł się obok niego przytulił się bokiem do mężczyzny. Przytomny poszkodowany objął swojego psa ręką, prawdopodobnie próbując go uspokoić, by umożliwić pracę ratownikom. Zachowanie zwierzaka jest po prostu wzruszające. Na pierwszy rzut oka widać, że zrobiłby wszystko by go bronić i nie dopuściłby, by stała mu się krzywda. Niestety w tym wypadku niezbędna była pomoc lekarza, sąsiedzi znów musieli oderwać go od jego opiekuna.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Okaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedaż
  4. Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Ważny apel Agaty Dudy do wszystkich Polaków. Potrzebna każda pomoc, chodzi o wyjątkowe miejsce

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł