mężczyzna i jego pupil
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę

18 Września 2020

Mężczyzna widoczny filmie zaskoczył wszystkich. Wybrał niecodzienny sposób, by pochwalić się swoim pupilem. Zwierzak widoczny na filmie z daleka przypominał niewielkich rozmiarów, białego psa. Dopiero, gdy przywołał go do siebie, internauci mieli szansę dowiedzieć się czym tak naprawdę jest. Trzeba przyznać, że niecodzienny podopieczny robi wrażenie.

Mężczyzna ma bardzo niecodzienny gust, jeśli chodzi o wybór zwierzęcia domowego. Większość z nas trzyma w domach psy lub koty, rzadziej gryzonie lub drobne gatunki ptaków. Mało kto podjąłby się jednak próby oswojenia takiego gatunku, a tym bardziej jego tresury. Filmik udostępniony w serwisie Youtube.com wywołał lawinę komentarzy i zadziwił internautów. Choć część z nich sądzi, że nie powinno się trzymać w domu dzikich zwierząt, zdecydowana większość zazdrości mu ciekawego pupila.

Shiba inu nie cierpi chodzić do weterynarza. Nagranie rozkłada na łopatkiShiba inu nie cierpi chodzić do weterynarza. Nagranie rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Mężczyzna zawołał swoje zwierzę

Film zaczyna się od ujęcia, na którym widzimy głównie twarz właściciela zwierzaka. W tle znajduje się biały zwierzak, którego bardzo ciężko rozpoznać z takiej odległości. Przypomina drobnego, białego lub kremowego psa. Mężczyzna gwiżdże na swojego pupila, by do niego podszedł. Tajemnicze stworzenie od razu ruszyło w stronę swojego pana. Widać, że jest do niego bardzo mocno przywiązane. Rzadko kiedy człowiekowi udaje się nawiązać taką więź z nieudomowionym gatunkiem. Gdy zbliżyło się do właściciela widzimy, że to nie pies a duża sowa. Zwierzak wydaje z siebie odgłosy niepodobne do żadnego innego.

DZISIAJ GRZEJE:1. Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowę
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Owczarek niemiecki próbuje zdać egzamin na psa przewodnika. Oblał w spektakularny sposób, można się popłakać ze śmiechu

Mężczyzna hoduje w domu ogromną sowę

Sowy to drapieżne ptaki, najczęściej polujące po zmroku. Niektóre gatunki tych zwierząt prowadzą jednak dzienny tryb życia. Największym gatunkiem zamieszkującym Eurazję jest puchacz. Rozpiętość jego skrzydeł może sięgać nawet dwóch metrów, osiąga też do 70 centymetrów wzrostu. Zwierzęta te są doskonałymi myśliwymi. W łowach pomaga im doskonały słuch, pozwalający na namierzenie ofiary nawet w całkowitej ciemności. Ich wzrok także robi wrażenie, jest aż 100 razy lepszy niż u gołębia, czy innych ptaków prowadzących dzienny tryb życia. Jest także ponad 2,5 raza wrażliwszy na światło niż wzrok człowieka. Choć ich hodowla w domu jest bardzo trudna, wiele osób decyduje się na nią. Zdaniem wielu osób sowa jest cięższa w tresurze od innych ptaków drapieżnych, takich jak jastrzębie czy sokoły.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie
  6. Kierowco, uważaj podczas tankowania auta. Oszustwo sprawia, że traci się krocie

Źródło: youtube.com

Następny artykuł