Mężczyzna i kociak
Źródło: youtube/Waggle TV

Maleńki kociak zbliżył się do mężczyzny, nagle rzucił się do ucieczki. Powód rozkłada na łopatki

17 Września 2020

Mężczyzna leżał nieruchomo na podłodze, gdy w jego pobliżu skakał maleńki kocurek w łatki. Zwierzątko było bardzo zaciekawione wszystkim, co znajdowało się w jego zasięgu, lecz niespodziewanie uwagę mruczka przykuła nogi opiekuna. Pupil nie miał pojęcia, że popełnił fatalny błąd i czeka go wielki zawód. Już po chwili uciekał, aż się za nim kurzyło. Nagranie opublikowane na Youtubie zdradza zabawny powód zachowania kociaka.

Mężczyzna wypoczywał w pozycji leżącej na wykładzinie, gdy jego wąsaty pupil zwiedzał wszystkie zakamarki pomieszczenia. Około kilkutygodniowy, maleńki kociak wesoło skakał po kanapie, korzystając z nieuwagi swojego właściciela. W pewnej chwili zeskoczył na ziemię i przybliżył się w stronę nieposkładanego materiału, który leżał tuż obok stopy mężczyzny. Nieświadomy ryzyka mruczek kilkakrotnie zaczepił łapką o nowe znalezisko, gdy nagle odwrócił się w prawą stronę. Chwilę później zorientował się, że popełnił ogromny błąd. O co mogło chodzić?

10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babci10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babciCzytaj dalej

Mężczyzna pozwolił kociakowi powąchać swoją stopę

Nagranie, które pojawiło się w Internecie ukazuje zabawną scenę, która wydarzyła się w pewnym domu. Widzimy na nim, że wesoły czworonóg bawi się samotnie, gdy jego opiekun zażywa odpoczynku. W pewnej chwili zwierzę nieopatrznie zbliżyło się w stronę stopy swojego właściciela, gdy nagle do jego maleńkich nozdrzy doleciał porażający smród. Kociak wybałuszył oczka i w mig odskoczył do tyłu jak oparzony. Upadł na plecy i wyglądał jakby w każdej chwili miał stracić przytomność. To musiał być dla niego wielki szok!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
3. Wyszła z psem na spacer, znalazła ogromnego grzyba. Zdjęcia kani wprawiają w osłupienie

Najwidoczniej maleńki pupil nie przewidział, że właściciel nie wziął prysznica przed wypoczynkiem. Okropnie cuchnące stopy mężczyzny sprawiły, że zwierzak o nieprzeciętnie wyczulonym węchu doznał wstrząsu, gdy tylko je powąchał. Kto by się tego spodziewał? Kot odczekał chwilę, aż niechciany zapach ulotni się w jego pobliżu i obszedł nogi mężczyzny szerokim łukiem. Chyba już nigdy nie popełni tego samego błędu. Przykre doświadczenie z pewnością stanie się lekcją dla ciekawskiego kotka, że nie zawsze należy pchać nosek w niezbadane zakamarki.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Tylko owczarek wiedział. Świetna akcja psa w policji, brawo
  4. Dla pieniędzy robiła z kotem straszne rzeczy. Podczas transmisji zwierzę odpłaciło się jej z nawiązką
  5. Magda Gessler z pięknym psem, który ma tylko 3 łapki. Cudowne zwierzę, bije od niego pozytywna energia
  6. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

Źródło: youtube.com

Następny artykuł