jajko dziwne
Źródło: webniusy

Znalazł bardzo dziwne jajko. Po chwili wykluły się z niego czerwone palce. Mężczyzna uciekł

11 Sierpnia 2020

Mężczyzna przechadzał się po swoim ogródku, kiedy spostrzegł bardzo dziwną rzecz. Na trawie leżało niespotykane jajko, którego nigdy wcześniej nie widział. Nagle z jajka zaczęły wykluwać się czerwone macki. Mężczyzna spanikował i uciekł jak najdalej, jednak problem cały czas pozostał. Co było w jajku oraz czy jest to niebezpiczne?

Mężczyzna nie wiedział, co to, bowiem nigdy wcześniej nie widział takiej rzeczy. Z początku podszedł do jaja blisko, był zaciekawiony nowym odkryciem. "Skorupka" była błoną, która na czubku stawała się tak cienka, że aż przezroczysta. Jajo powoli zaczynało się otwierać, a w środku znajdowało się coś na kształt czerwonego pazura, który po chwili próbował się uwolnić. Macka tak przeraziła mężczyznę, że zdecydował się dać nogi za pas i uciec z miejsca jak najdalej. Co się wykluło? Kiedy mężczyzna usłyszał prawdę, zdębiał.

Kobieta zakopała nowo narodzone szczeniaczki. Pod ziemią spędziły kilka godzinKobieta zakopała nowo narodzone szczeniaczki. Pod ziemią spędziły kilka godzinCzytaj dalej

Mężczyzna znalazł nietypowe jajo

Jajo nie wyglądało pięknie, ani też nie pachniało. Z jego środka wydobywał się okropny odór, który podobno trudno teraz zapomnieć. Mężczyzna był pewien, że osobnik, który wykluwa się z jaja może go zaatakować. Co to był za gatunek zwierzęcia? Kiedy usłyszał prawdę, nie mógł uwierzyć. Nieprawdopodobne, co skrywało w sobie jajo. Nie każdy ma szczęście zobaczyć taką rzecz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagrali
2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły

Mężczyzna zrobił zdjęcie odnalezionego jaja, później poznał prawdę. Okazało się, że w środku nie ukrywa się żadne ze zwierząt, prawda wręcz zwala z nóg. Niecodzienne jajo skrywało w sobie grzyba określanego jako "palce diabła" czy "ośmiornica". Jego oficjalna nazywa to okratek australijski. Niespotykany grzyb najczęściej rośnie w Australii i Nowej Zelandii. Czasem można go odnaleźć również na terenie naszego kraju. Okratek nie wyrasta z ziemi, a wykluwa się właśnie z jaja. Czy jest trujący? Nie, nie jest, ale ze względu na swój straszny odór jest niejadalny. Grzyb nie jest groźny, jednak nie polecamy zabierania go do swojego koszyka.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Usłyszała dziwne odgłosy z kołyski dziecka. Niewyobrażalne, co odkryła, gdy wbiegła do pokoju
  4. Wrocław. Nie miał litości dla małego szczeniaka. Kamery w bloku wszystko nagrały
  5. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno
  6. Potężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragedii

Źródło: webniusy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł