Pogoń za dzikiem
Źródło: twitter/reviewwales

Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

8 Sierpnia 2020

Mężczyzna rzucił się w szalony pościg za zwierzęciem na jednej z plaż dla nudystów w Berlinie. Dzik ukradł nudyście torbę, w której trzymał drogi sprzęt. Fotografie z pościgu ukazały się w sieci, aż trudno w nie uwierzyć.

Mężczyzna wypoczywający na jednej z popularnych plaż dla nudystów nad jeziorem Teufelssee w Berlinie został zaskoczony przez ciekawskiego zwierzaka. Wystarczyła chwila nieuwagi, a dzik przywłaszczył sobie żółtą torbę plażowicza, w środku której znajdował się jego laptop. Nagi mężczyzna ruszył w pogoń za uciekającym zwierzęciem ku uciesze rozbawionych świadków zdarzenia, jedna z osób sfotografowała tę nadzwyczajną scenę.

Suczka wyszła na spacer w deszczu. Kiedy wróciła nie była sama, piękne zachowanieSuczka wyszła na spacer w deszczu. Kiedy wróciła nie była sama, piękne zachowanieCzytaj dalej

Mężczyzna w negliżu rzucił się w pośpiechu za dzikiem

W lutym tego roku serwis internetowy The Local poinformował, że w ponad 300 klubach nudystów w całym kraju zarejestrowanych jest ok. 600 tysięcy Niemców, którzy wyznają kulturę wolnego ciała (FKK) i uczestniczą w zorganizowanym naturyzmie. Chociaż widok roznegliżowanego ciała na plaży nudystów nie jest zaskakującym widokiem to pościg za dzikiem uciekającym z drogocenną zdobyczą na pewno pozostanie plażowiczom na długo w pamięci. Obserwatorzy tej niesamowitej gonitwy nie byli w stanie powstrzymać śmiechu. Przed ich oczami rozgrywała się niecodzienna scena niczym z kabaretu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kiedy właścicielka rozsypała prochy psa ukazał jej się widok nie z tego świata. Czy zmarły pupil dał jej znak?
2. Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Odpowiedź ujawni całą prawdę o twoim charakterze

Adele Landauer była jednym ze świadków pogoni za dzikiem w ubiegłą środę. Kobieta sfotografowała gołego mężczyznę, który pędził za śmiałym zwierzęciem i zamieściła zdjęcia na swoim koncie na Facebooku, podpisując je zabawnymi słowami "Natura kontratakuje!". Nudysta wyraził zgodę na publikację i sam był bardzo rozbawiony zaistniałą sytuacją, zaś wpis został już udostępniony ponad 10 tysięcy razy! Po wprowadzeniu rygorystycznych ograniczeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa pojawiło się wiele głosów w sprawie dzikich zwierząt, które stają się coraz to odważniejsze i zaczęły grasować w miastach. Dzik, który ukradł torbę z laptopem został schwytany, jednak nie ma pewności, czy w przyszłości inny mieszkaniec lasu nie wytnie podobnego numeru.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Bawili się nad polskim morzem. Wrócili do domu i wykryto zakażenie

Źródło: polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł