pies bez łap
Źródło: instagram.com/true.cause4paws/

Mężczyzna okrutnie ukarał psa za wykopanie dziury w ogrodzie. Biedactwo zostało kaleką

5 Października 2020

Mężczyzna wykazał się prawdziwym bestialstwem, gdy zobaczył co zrobił jego pies. Uzależniony od narkotyków właściciel postanowił ukarać czworonoga za wykopanie dziury w ogrodzie. Gdyby nie szybka reakcja sąsiadów, mogłoby się skończyć dużo gorzej. Na szczęście zwierzak dostał od losu drugą szansę.

Mężczyzna z Ukrainy, który okaleczył swojego psa nigdy nie powinien mieć zwierząt. Jego biedny psiak poniósł wysoką karę za nic nieznaczące przewinienie. Gdy uzależniony mężczyzna zobaczył, że zwierzak wykopał dziurę w ogrodzie przed domem, całkowicie stracił nad sobą panowanie. W ramach kary obciął psu dwie przednie łapy. Ciężko uwierzyć, że zwierzę przeżyło.

Mała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoMała dziewczynka głaszcze ogromnego dobermana. Pies szybko stracił cierpliwość, jest wideoCzytaj dalej

Mężczyzna obciął psu przednie łapy

Na szczęście psiak miał ogromną wolę walki. Mimo tego, co go spotkało, jakoś doczołgał się w pobliże domu sąsiadów. Ci, gdy go zobaczyli nie mogli uwierzyć w okrucieństwo właściciela. Natychmiast zadzwonili po pomoc, a wykrwawiający się pies został przetransportowany do weterynarza. To prawdziwy cud, że przeżył. Mimo że nie ma łapek, psiak jest niezwykle pogodny. True, bo takie otrzymał imię szybko podbił serca wszystkich w schronisku, a gdy wolontariusze umieścili w sieci ogłoszenie o adopcji, niemal natychmiast ktoś się zgłosił. W ten oto sposób True zmienił miejsce zamieszkania z Ukrainy na Kanadę.

- Nawet nie szukałam psa, bo mamy już dwa, ale śledzę akcje ratunkowe na Facebooku. Pojawiło się tam zdjęcie True wraz z opisem tego, co przeżył – mówi dla Mirror Erin, nowa właścicielka psiaka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał psa do drzewa i zostawił na słońcu na 2 dni. Tragedii nie udało się uniknąć
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Nowe życie psa

Mężczyzna, który tak okrutnie okaleczył psa nie zdążył zostać ukarany za swój podły czyn. Zmarł niedługo potem z powodu przedawkowania. True, mimo krzywdy jakiej doświadczył ze strony człowieka, nie boi się ludzi. Kocha swój nowy dom i mimo kalectwa radzi sobie ze wszystkim świetnie. Jego stan wymaga jednak specjalnej opieki. Nowi właściciele często noszą go na rękach, gdyż szybko się męczy, ale od niedawna piesek korzysta też ze specjalnego wózka, który pomaga mu się poruszać. Dzięki zbiórce, opiekunom udało się sfinansować leczenie i rehabilitację True. Wspaniale, że los zwierzaka odmienił się na lepsze. Wystarczająco już w życiu wycierpiał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńNagrała, jak podaje pomeranianowi jedzenie. Absolutny hit, ma już 20 mln wyświetleńCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia
  2. Wychudzony kotek śledził kobietę w drodze do domu. Nie chciał odejść, zrobiła jedyną słuszną rzecz
  3. Kinga Rusin wypoczywa na plaży, ale nie jest sama. Pochwaliła się wspaniałą nowiną, gratulacje
  4. Weterynarz wyjawił, co robi pies na chwilę przed uśpieniem. Niewyobrażalne
  5. PILNE: Policjanci z ważnym apelem. Chodzi o Kamila S. i pumę Nubię
  6. Komary pogryzły ją na letnim obozie, teraz nie widzi. Ostrzega wszystkich przed niepozornym objawem

źródło: wprost.pl

Następny artykuł