złowił koty
Źródło: youtube/jason frost

Nieoczekiwany zwrot akcji podczas łowienia ryb. Mężczyzna wyłowił zwierzęta, które ktoś chciał utopić

3 Września 2020

Mężczyzna może czuć się bohaterem, ponieważ uratował niewinne życia. Wszystko stało się przez przypadek, mianowicie udał się nad rzekę w celu łowienia ryb. Z wody wyciągnął jednak inne stworzenia, które prawdopodobnie ktoś wrzucił do wody. Te nie potrafiły pływać, więc nie miały żadnych szans, ale zdarzył się cud.

Mężczyzna dostrzegł w rzece dziwne zwierzęta. Zdecydowanie nie były to ryby. Poza tym te nie unoszą się na wodzie i nie próbują się z niej wydostać. Kiedy Jason Frost wraz z Brandonem Keyem podpłynęli bliżej łódką, od razu rzucili się na ratunek. W wodzie znajdowały się 2 małe kociaki. Rudusie walczyły o życie. Przecież to nie jest ich naturalne środowisko, więc same na pewno by tam nie weszły!

Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być innaOwczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być innaCzytaj dalej

Ktoś próbował utopić 2 koty

- Nie uwierzysz, co pływa w wodzie. To kotek - powiedział Jason do kolegi. Chwilę później w wodzie zauważył drugiego mruczka, który również potrzebował pomocy.

Kotki podpłynęły do łodzi, tak aby mężczyzna mógł je wyłowić. Istniało nikłe prawdopodobieństwo, że mruczki znalazły się tam z własnej woli. Prawdopodobnie ktoś próbował je utopić. Bez skrupułów wrzucił zwierzaki do rzeki. Rudusie miały wielkie szczęście, nie wiadomo, ile jeszcze wytrzymałyby bez pomocy. Nie wszystkie koty potrafią pływać. Większość nie cierpi wody i ucieka od niej jak najdalej.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
3. Owczarek niemiecki nie mógł się ruszyć zza krat. Sąsiedzi myśleli, że utknął, prawda okazała się być inna

Koty szybko znalazły nowe domy, mianowicie od razu, kiedy podpłynęły do brzegu. Ich historię usłyszeli ludzie o wielkich sercach na przystani, zdecydowali się od razu je adoptować! Jason dodał na YouTubie, że są w świetnym domu, więc prawdopodobnie utrzymuje z nowymi opiekunami kontakt.

Wideo w serwisie YouTube na kanale Jason Frost obejrzano ponad 12 mln razy. Choć ta historia ma już kilka lat, to wciąż nie możemy uwierzyć, że ktoś tak postąpił! Pamiętajcie, że wyrzucenie zwierzęcia czy próba jego zabicia jest karalna. Jeśli nie jesteśmy w stanie opiekować się pupilem należy skontaktować się z najbliższym schroniskiem, powiadomić o tym organizację pro zwierzęcą, która pomoże rozwiązać sytuację.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twój pies ma oklapnięte ucho i różowy kolor skóry? Niepozorne zagrożenie często jest ignorowane
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Owczarek australijski stracił szczenięta w przedwczesnym porodzie. Nagle stała się niebywała rzecz
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: yotube

Następny artykuł