Niewyraźne foto ulicy
Źródło: screen shot/Youtube/Temo Paghava

Dramat mężczyzny trwał 3 lata. Kiedy zobaczył psa, jego życie się odmieniło

1 Czerwca 2020

Mężczyzna o imieniu Giorgi Berezhiani przez 3 lata przeżywał prawdziwy dramat. Wszystko zaczęło się od dnia, kiedy bez śladu przepadł jego najlepszy przyjaciel. Gruzin pogrążył się w żałobie, wszelkie próby odnalezienia kompana spełzły na niczym. Aż stało się coś, co raz na zawsze odmieniło jego los.

Giorgi Berezhiani jest przykładem właściciela zwierzaka, który obdarza swojego podopiecznego bezwarunkową miłością. Żadne, nawet najtrudniejsze koleje losu, nie odmieniły tego, co mężczyzna czuł do swojego psa. Kiedy jego podopieczny zaginął bez śladu, jego opiekun postanowił, że nie spocznie, dopóki nie odnajdzie swojego zwierzaka, który tak naprawdę był jego najlepszym przyjacielem.

Mężczyzna przez 3 lata szukał psa, bez skutku

Giorgi nie poddał się ani na chwilę w swoich staraniach. Na wszystkich mediach społecznościowych umieścił ogłoszenia o tym, że stracił swojego kompana. Przez 3 lata, z taką samą wytrwałością, poszukiwał psa. Pewnego dnia stało się coś, na co mężczyzna już powoli zaczął tracić nadzieję. Zadzwonił telefon. To, co usłyszał Giorgi wprawiło go w osłupienie. Ktoś zgłosił właścicielowi psa, że zauważył jego czworonoga pod pobliskim teatrem. Zwierzę leżało skulone w cieniu drzewa. Rozemocjonowany mężczyzna w mgnieniu oka udał się we wskazane miejsce. Można sobie tylko wyobrazić ogrom skrajnych emocji, jakie mu wtedy towarzyszyły. Rzeczywiście - przed budynkiem teatru, pod drzewem leżał znajomy kształt... Nikt inny, tylko jego zagubiony psiak! Giorgi od razu podbiegł do zwierzaka, dał mu się powąchać oraz zagadał do niego. Na reakcję czworonoga nie trzeba było długo czekać - psiak praktycznie od razu rzucił się pełen radości w objęcia swojego kochającego opiekuna. Nie da się powiedzieć, kto był w tamtej chwili szczęśliwszy ze spotkania po latach - czy psiak, czy jego właściciel.

Jedno jest pewne - ta dwójka w końcu może na nowo cieszyć się wspólnym życiem. Psiak jest bezpieczny w domu swojego kochającego, oddanego opiekuna. Giorgi dba o swoje oczko w głowie i każdego dnia jest wdzięczny losowi za ten wspaniały obrót spraw.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chihuahua urodził się bez dwóch przednich łapek. Weterynarz poradził właścicielom, aby ją uśpić 2. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pies odnalazł się po 3 latachPies odnalazł się po 3 latach
screen shot/Youtube/Temo Paghava

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu schował się słodki psiak. Zadanie wydaje się banalnie proste, ale tylko nieliczni potrafią go szybko znaleźć
  2. Kundelek przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do umierającego właściciela. Dalsze zachowanie psa chwyta za serce
  3. Pantera ukryła się na zdjęciu. 90 proc. osób nie potrafi jej znaleźć
  4. Bezdomny pies chodził po ulicy z wiadrem w pysku. Błagał tylko o wodę
  5. Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Test wyjawi prawdę na Twój temat
  6. Pies tonął w studni, tracił siły. Brawurową akcję ratunkową obejrzało kilkadziesiąt milionów internautów

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł