Złodziej
Źródło: twitter/St_Hill

Mężczyzna zamontował kamerę przed domem, aby znaleźć złodzieja. Kiedy obejrzał nagranie, zamurowało go

1 Czerwca 2020

Mężczyzna z Indii codziennie padał ofiarą złodzieja. Pod osłoną nocy ktoś włamywał się do niego na ganek i kradł mu wycieraczkę! Zrozpaczony i wściekły właściciel zamontował kamerę przed domem, aby odnaleźć złodzieja. Kiedy obejrzał nagranie, wybuchł śmiechem. Złodziej był nietypowy.

Senthil Nathan miał dość codziennego szukania wycieraczki. Ktoś włamywał się do niego na ganek i każdego dnia kradł właśnie ten przedmiot. Choć obok stały droższe buty, rower i inne rzeczy, to złodziej kradł tylko i wyłącznie wycieraczkę. Mężczyzna zamontował kamerę, aby dowiedzieć się, kto jest złodziejem. Rabuś został przyłapany już chwilę później.

Mężczyzna przyłapał złodzieja na gorącym uczynku

Mężczyzna nie musiał długo czekać na przyjście złodzieja. Ten pojawił się już kolejnej nocy i znów ukradł wycieraczkę. Kiedy Senthil Nathan obejrzał nagranie był w szoku, okazało się, że zna rabusia! Ten miał cztery łapy, duże uszy i piękny ogon. Był to pies, który słynął z nocnych przechadzek po okolicy. Czworonóg uwielbiał chodzić po sąsiadach i patrzeć, co mają na gankach. Szukał smakołyków, czegoś do jedzenia, ale wycieraczka też jest świetna do zabawy!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Swoim szczekaniem uratował rodzinę z rocznym dzieckiem. Pies ostrzegł przed wielkim pożarem

2. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Kiedy mężczyzna poznał już tożsamość złodzieja, wiedział, że nie może ukarać rabusia. Przecież nie robi tego specjalnie, czy na złość. Po prostu taki jest jego urok. Senthil Nathan postanowił zostawiać wycieraczkę przed bramą, aby pies nie musiał męczyć się z wyciąganiem jej przez kratę. Zwierzę nie zabiera jej daleko, chwilę się pobawi i zostawia na miejscu.

Zdjęcia z ukrytej kamery stały się hitem! Zobaczcie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu schował się słodki psiak. Zadanie wydaje się banalnie proste, ale tylko nieliczni potrafią go szybko znaleźć
  2. York - charakter, umiejętności, zachowanie, cena, wszystko, co musisz wiedzieć
  3. Bezpański kot wskoczył mężczyźnie na kolana. Reakcja zadziwia
  4. Kobieta znalazła przed domem dwa transportery. Kiedy zajrzała do środka, poznała przykrą prawdę
  5. Kundelek przebiegł 40 kilometrów, aby wrócić do umierającego właściciela. Dalsze zachowanie psa chwyta za serce
  6. Uratowała mopsa przed śmiercią. W jego nietypowym wyglądzie zakochały się miliony osób

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł