Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Rex Features/East News

Meghan Markle znów złamała tradycję. Wiemy, jak zbuntowana księżna spędziła tegoroczne Święto Dziękczynienia

27 Listopada 2020

Meghan Markle oraz książę Harry tegoroczny Dzień Dziękczynienia celebrowali z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Pierwsze wspólne obchody tego święta spędzili na innym kontynencie. Księżna Sussex, która już nie jeden raz była wychwalana za swoje wybitne umiejętności kulinarne, w tym roku wykorzystała je do ugotowania odświętnych dań dla swojej najbliższej rodziny. Co zaskakujące, wszystko wskazuje na to, że na świątecznym stole Meghan i Harry'ego nie zagościł dziękczynny indyk.

To nie pierwszy raz, gdy Meghan Markle naraziła się na krytykę, łamiąc przyjęte zasady i królewskie protokoły. Zbuntowana księżna od początku nie miała zamiaru podporządkowywać się rodzinie swojego ukochanego, by zabiegać o ich akceptację. Zakochana para zamieniła królewską rezydencję w Wielkiej Brytanii na dom w Kalifornii, gdzie w spokoju cieszy się prywatnością.

Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowyŚwiętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowyCzytaj dalej

Meghan i Harry łamią świąteczną tradycję

Choć wielu Amerykanów nie jest w stanie wyobrazić sobie Dnia Dziękczynienia bez soczystego indyka, księżna Sussex postanowiła urządzić święta po swojemu. Zdaniem informatorów podczas tegorocznych świąt na stole Meghan i Harry'ego nie znalazła się tradycyjna amerykańska potrawa. Para stroni od rozgłosu i przesadnej wystawności, dlatego w 2020 roku zorganizowali skromne i rodzinne święta. Zrezygnowali z hucznego bankietu, na którym stoły uginają się pod ciężarem potraw i zamiast tego wybrali własnoręcznie przygotowany obiad.

- Planują zjeść cichą kolację w domu i nie mogą się doczekać, aby świętować swoje pierwsze amerykańskie Święto Dziękczynienia w Stanach. Chcą, żeby było przytulnie. Zjedzą domowy posiłek z tradycyjnymi daniami, w tym przygotowanymi ze świeżych warzyw z ich ogrodu - mówi informator.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Przyłapała wiewiórkę po kilku głębszych. Zjadła o jedną sfermentowaną gruszkę za dużo

2. Zygmunt Chajzer przeszedł operację. Filip Chajzer na przykładzie ojca zwrócił uwagę na poważną chorobą
3. Julia Wieniawa znów pozuje ze zwierzętami. Najpierw rozgwiazda na pupie, a teraz czas na czułości z żółwiem

Amerykańskie Święto Dziękczynienia to nie pierwsza okazja dla Meghan do udowodnienia, że jest zdolną kucharką. Rok wcześniej, kiedy spędzała Dzień Dziękczynienia w Kanadzie, także przywdziała kuchenny fartuch i urządziła dla swoich najbliższych prawdziwą ucztę.

- Meghan uwielbia przebywać w kuchni, jest utalentowaną kucharką. Nie pomagał jej żaden personel - ujawniła wówczas dziennikarka OK!, Katie Nicholl.

Cieszymy się, że księżna odrzuciła szkodliwą tradycję, która każdego roku przyczynia się do cierpienia milionów zwierząt i wybrała proste rozwiązanie. Święta nie stracą swojej magii, jeśli podczas uroczystej kolacji na stole nie znajdzie się gigantyczny indyk, czy w przypadku Polski - karp. Mamy nadzieję, aby tegoroczny Dzień Dziękczynienia był dla Meghan i Harry'ego niezapomniany!

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Znalazł sposób, jak obejść obostrzenia. Wszystko opowiedział. Właściciel hotelu jednak przyjmie gości
  3. Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Nastolatek wsadził pieska do piorącej pralki i pochwalił się na Facebooku. Zwierzak jest przerażony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Wmawiano nam nieprawdę. Ujawniono ważne informacje o graczach, wyniki badań są jednoznaczne

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł