Meghan ze swoim psem
Źródło: Instagram/meghanmarkle

Meghan Markle porzuciła psa ze schroniska? Skandaliczne doniesienia

17 Lipca 2020

Meghan Markle jest specjalistką w podbijaniu serc, jednak tym razem złamała je swojemu własnemu pupilowi. Aktorka przeprowadziła się ze swoim mężem, księciem Harrym do Los Angeles, jednak podczas przeprowadzki u ich boku zabrakło ukochanego czworonoga o imieniu Bogart.

Meghan Markle znana jest z wielu zaszczytów i osiągnięć, nie tylko stricte aktorskich. Amerykanka udziela się w dyskusjach na temat ochrony praw zwierząt oraz ekologii, a także chętnie dzieli się zdjęciami swoich pupili na mediach społecznościowych. Byłą księżną można spotkać również podczas spacerów ze zwierzakami, gdzie pozwala się fotografować. Zwierzęta od zawsze były obecne w jej życiu, dlatego łączy ją z nimi szczególna więź. Okazuje się jednak, że jeden z jej pupili nie będzie jej towarzyszył w przeprowadzce do słonecznego Los Angeles. Powód tej decyzji mógł zdumieć, a nawet osłabić zaufanie niejednego fana w stosunku do gwiazdy.

Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaZostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaCzytaj dalej

Meghan Markle zostawiła Bogarta

W przeszłości Markle zachęcała do adopcji niechcianych zwierząt ze schronisk, skąd sama przygarnęła psa o imieniu Bogart. Bogart pojawił się w jej życiu jeszcze zanim spotykała się z księciem Harrym. Aktorka zaadoptowała go ze schroniska w Los Angeles jako szczeniaka, dlatego zwierzak przez te wszystkie lata niesamowicie się z nią zżył. Wielokrotnie wspominała w wywiadach, że jej psy są dla niej jak jej własne dzieci, co tylko podkreśla znaczenie relacji, jakie stworzyła ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi. Jak ujawnia magazyn "The Sun" bliscy znajomi pary książęcej poinformowali, że zaadoptowany pies pozostał u ich znajomych w Kanadzie i nie dołączy do Meghan i Harry'ego w Stanach Zjednoczonych, choć początkowo tak przedstawiana była sytuacja. Najprawdopodobniej aktorka zdecydowała się zostawić Bogarta w Kanadzie, gdyż nieszczęśliwym trafem Bogart nie obdarzył sympatią jej męża.

Meghan Markle wciąż nie odniosła się do tej informacji, dlatego z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alapaka
2.Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund
  2. Radna zakryła tęczową flagą nazwę Puławy. Holendrzy zerwali współpracę z polską "strefą anty-LGBT"
  3. Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierząt
  4. Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć
  5. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  6. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko

Źródło: se.pl

Następny artykuł