ciaza
Źródło: youtube/Pepe Frog

Mężczyzna chciał dotknąć brzucha żony. Nie przewidział reakcji obronnego psa

10 Listopada 2020

Mężczyzna chciał położyć rękę na brzuchu żony. Wkrótce miał zostać ojcem, nie mógł doczekać się, kiedy maluszek pojawi się na świecie. Kobieta miała już naprawdę duży brzuch, widać było, że lada moment urodzi. Wiedział też o tym pies, który postanowił bronić swojej pani!

Mężczyzna zapytał swojego psa, czy może dotknąć brzucha małżonki. Jednak zwierzę nie było do tego przekonane, wydawało mu się, że pan chce skrzywdzić kobietę! Pies stanął w obronie swojej pani i nie pozwolił się do niej zbliżyć. Kiedy mężczyzna próbował zrobić jakikolwiek ruch, zwierzę od razu atakowało.

Psia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzakiPsia ślina złotym środkiem na rany człowieka? Prawda i mity o lizaniu ran przez zwierzakiCzytaj dalej

Pies a ciąża

Wiele rodzin staje przed dylematem, co zrobić z psem, kiedy spodziewa się dziecka. Czy zwierzę nie skrzywdzi malucha, jak ich do siebie przekonać, a może należy pozbyć się pupila? Na szczęście na ostatnią możliwość decyduje się mało osób, pamiętając, że pies jest przecież przyjacielem rodziny! Jeśli właściciel obawia się zapoznania dziecka z psem zawsze można skorzystać z usług behawiorysty, który pomoże w tych pierwszych chwilach. Należy pamiętać, aby stopniowo ich do siebie przyzwyczajać. Pies nie musi pokochać dziecka od razu, należy być cierpliwym.

Psy potrafią być zazdrosne o dzieci, ale też i stają w ich obronie! Niektóre zwierzaki wyczuwają stan błogosławiony u kobiet. Wiedzą, że coś się zmienia i należy bronić swoich właścicielek. Psy czują ruchy dziecka w brzuchu, przykładają głowę do niego, przeczuwają, że coś się zmienia. Wiele kobiet pozwala na takie zachowania, chcąc w ten sposób zasygnalizować, że wkrótce do domu pojawi się nowy członek rodziny.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Pies bronił ciężarnej

Reakcje zwierzaków na ciąże bywają różne, każdy pies odczuwa to inaczej. Na YouTubie znaleźliśmy filmik ukazujący, jak psy czy koty zachowują się na wiadomość o ciąży. Co ciekawe, niektóre postanawiają bronić swoich pań przez... ojcem dziecka!

Pewien mężczyzna został prawie ugryziony przez własnego psa, kiedy próbował dotknąć brzucha ciężarnej żony. Pies szczekał na niego i ostrzył zęby. Myślał, że właściciel chce skrzywdzić kobietę, na co ten nie pozwoli.

Reakcja olbrzymiego psa została nagrana i trafiła do sieci. Internauci są pod wrażeniem waleczności zwierzaka. W ogóle nie dziwimy się, że mężczyzna nie próbował dostać się do małżonki, bo zwierzę zdecydowanie mogłoby go ugryźć. Z żadnymi psami nie wolno zadzierać, a szczególnie z takimi, które mogą wyrządzić krzywdę. Cóż, mężczyzna wiedział przynajmniej, że pies nigdy nie pozowli skrzywdzić ukochanej i dziecka. Taki obrońca w domu to skarb!

Na filmiku widzimy również reakcję kota, który zaczął tulić się do ogromnego brzucha czy husky'ego, który również stanął w obronie swojej pani. Tacy przyjaciele to prawdziwe skarby i po urodzeniu dzieci nie wolno o nich zapominać. Zwierzaki też mają uczucia i nie można odstawiać ich na drugi plan, kiedy w domu pojawi się nowy członek rodziny.

ZOBACZ WIDEO:

Ostrzegała ciężarną, aby nie kupowała psa. Było już za późnoOstrzegała ciężarną, aby nie kupowała psa. Było już za późnoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Rodzinna wycieczka z dzieckiem i psem nie jest dla niej wyzwaniem. Farna jednym zdjęciem udowodniła, że można
  4. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  5. Rodzina niedźwiedzi podpłynęła do łodzi. Żołnierze odpalili broń, wszyscy są wściekli
  6. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  7. Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udają

źródła: youtube

Następny artykuł