żaglówka
Źródło: pixabay.com/Scottslm

Myślała, że jej się zdaje, ale to nie była prawda. Matka zaczęła krzyczeć, kiedy na wodzie zobaczyła niemożliwe stworzenie

22 Sierpnia 2020

Matka z dziećmi odbywała rejs jachtem po jeziorze Michigan . To trzeci ci do wielkości zbiornik w Stanach Zjednoczonych. Nagle ujrzała na wodzie coś, czego nie powinno tam być. Na samym środku akwenu pływało zwierzę, które w żadnym wypadku nie powinno żyć w jego zimnych, rozległych wodach. Kobieta musiała szybko zdecydować co zrobić z nieoczekiwanym znaleziskiem.

Matka nie mogła uwierzyć własnym oczom. Jezioro ma powierzchnie większą od województwa Mazowieckiego. Stojąc na pokładzie łodzi znajdującej się ponad 6 kilometrów od brzegu dostrzegła w wodzie kształt przypominający psa. Gdy podpłynęła bliżej, zrozumiała, że istotnie ma przed sobą rudego czworonoga. Pies nie miał żadnych szans na samodzielny powrót do brzegu. Jeannie Wilcox musiała szybko wykonać skomplikowany manewr pozwalający na podjęcie czworonoga na pokład.

Gołymi rękami wyciągnęli rekina z wody. Doszło do tragedii, wszystko się nagrałoGołymi rękami wyciągnęli rekina z wody. Doszło do tragedii, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Matka nie mogła uwierzyć w to, co widziała

Pies musiał dryfować na powierzchni wody co najmniej kilka godzin. Zwierzak był wymęczony i wyziębiony, jednak nie miał żadnych innych urazów. Gdyby nie przypadkowe spotkanie z rodziną, spędzającą urlop na pokładzie łodzi, jego przygoda mogłaby się skończyć tragicznie. Kobieta od razu zdecydowała się odstawić znalezionego w wodzie czworonoga na brzeg. Tam mieli przekazać go funkcjonariuszom policji. Podejrzewali, że zwierzak mógł uciec komuś, kto spędzał wakacje nad zbiornikiem wodnym lub wypaść z łodzi. Mieli nadzieję, że jego właściciele wciąż znajdują się w okolicy. Pies był przerażony. Godzinami walczył o utrzymanie się na powierzchni wody. Choć wiele ras psów potrafi świetnie pływać, wymaga to od nich dość dużego wysiłku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Zauważyła, że jej kotka inaczej się zachowuje. Gdy weterynarz spojrzał na zdjęcie, wszyscy zdębieli
3. Kobieta spędziła noc w schronisku w sali z psem. Powód przyprawia o łzy

Dzięki matce, pies wrócił do rodziny

Na pomoście na łódź prowadzoną przez matkę czekali funkcjonariusze policji, którzy mieli od razu przejąć opiekę nad biednym zwierzakiem. Okazało się, że zwierzę ma mikroczip, który udało się im odczytać. Na szczęście właściciele zwierzaka mieszkali niedaleko. Od razu pojechali odebrać swoją zgubę. Pies miał im uciec, wykorzystując krótką chwilę nieuwagi swoich właścicieli. Gdyby nie pomoc matki i jej rodziny cała sytuacja mogłaby mieć zupełnie inny finał. Na szczęście trafił na osobę, której umiejętności i warunki pozwoliły na udzielenie mu pomocy.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama kupiła w internecie wielkie jajko dla dzieci. Zamarli, kiedy coś zaczęło z niego wychodzić
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Fatalne wieści dla milionów turystów. Niestety podjęto decyzję o zamknięciu, ryzyko jest zbyt duże

źródło: wamiz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł