Matka z dzieckiem
Źródło: Facebook/İngiltere'de Güne Bakış

Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach

16 Czerwca 2020

Matka zostawiła swojego 9-letniego synka w przyczepie kempingowej należącej do jej przyjaciółki. W środku, razem z dzieckiem, przebywał zamknięty buldog. Agresywny pies rzucił się na chłopca. Kiedy kobieta wróciła z imprezy, żeby odebrać malucha, to, co zobaczyła złamało jej serce. Stało się coś, czemu mogła zapobiec, a czego nie dało się już naprawić. Jej życie runęło w gruzach.

Na początku czerwca Tawney Willis, 31-letnią brytyjkę mieszkającą w Plymouth spotkała straszna tragedia. Niestety do dramatycznego zdarzenia nie doszłoby, gdyby kobieta nie wykazała się skrajnym brakiem odpowiedzialności. Willis zostawiła bowiem swojego malutkiego, 9-letniego synka zamkniętego w przyczepie należącej do jej przyjaciółki. Razem z chłopcem przebywał agresywny, 45-kilogramowy pies. Wiadomo było, że zwierzę już wcześniej zaatakowało dziecko, które w efekcie odniesionych pogryzień i obrażeń musiało być hospitalizowane. Jednak mimo to, matka dziecka postanowiła zostawić je razem z groźnym zwierzakiem i... pójść na imprezę. Kiedy z niej wróciła jej oczom ukazał się wstrząsający widok.

Ogromny pies rzucił się na małe dziecko, maluch nie najmniejszych miał szans

Tawney zostawiła syna w przyczepie kempingowej i poszła na imprezę. Wydawałoby się, że w zdarzeniu nie było nic złego - każda matka potrzebuje od czasu do czasu rozrywki i spotkać się ze znajomymi. Niestety - tym razem zabrakło odpowiedzialnego podejścia. Mały Frankie został bowiem zamknięty w przyczepie z wielkim, ciężkim i bardzo agresywnym psem. Kiedy policjanci, którzy później pojawili się na miejscu zajścia odtwarzali to, co mogło zajść feralnego wieczoru na terenie kempingu, ustalili najprawdopodobniejszą wersję zdarzeń. Najpewniej Frankie grał na play station i rozemocjonowany zaczął podkrzykiwać i być głośny. Pies musiał poczuć się zagrożony i zaatakował malucha.

Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łezGolden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łezCzytaj dalej

Matka chłopca wróciła po kilku godzinach sprawdzić, co się dzieje u dziecka. Można tylko domniemywać, co poczuła po wejściu do przyczepy. Frankie leżał ciężko ranny, nie miał szans na przeżycie. Gra na play station była jeszcze cały czas uruchomiona i pobrzękiwała w tle.

Na ciele chłopca odnotowano aż 50 śladów po ugryzieniach. Mimo, że ratownicy i lekarze walczyli o życie dziecka, nie udało się go uratować. 9-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Golden retriever nie chciał wejść na schody ruchome. Zachowanie właściciela wzrusza do łez

2. Listonosz podszedł do ogrodzenia, za którym czaił się owczarek niemiecki. Powalające sceny, kamera uchwyciła moment spotkania

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. 78-latek wyszedł z domu i nie miał siły na powrót. Towarzyszył mu pies, którego zachowanie zasługuje na medal
  3. Owczarek zbliżył się do noworodka, nikt nie mógł przewidzieć konsekwencji. Rodzice dziecka pogrążyli się w żałobie
  4. Częstochowa. Ranny pies wył z bólu schowany pod wanną. Kiedy lekarz zbadał zwierzę, odkrył wstrząsającą prawdę
  5. Noworodek raczkował do labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, kamera nagrała wszystko
  6. Owczarek rzucił się na włamywaczy, aby ratować 16-letniego chłopca. Chwilę później wydarzyła się okropna rzecz

Źrodło: o2.pl

Następny artykuł