pies w nocy
Źródło: youtube.com/Zachary Lebwohl

Matka chciała sprawdzić, co pies robi w pokoju dziecka. Widok przerósł najśmielsze oczekiwania

13 Sierpnia 2020

Matka zamontowała w pokoju swojego małego dziecka kamerę. Chciała czuwać nad dzieckiem nawet w nocy, nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Kiedy pewnego razu maluszek obudził się i zaczął głośno płakać, matka wiedziała, że musi do niego jak najszybciej pójść. Jednak to, co zobaczyła później na kamerze dosłownie zamurowało ją. Okazało się, że wcale nie była potrzebna.

Matka nie mogła uwierzyć, co stało się w pokoju jej córeczki w nocy. Kiedy obejrzała nagranie z ukrytej kamery, wiedziała, że ma przy sobie najlepszego przyjaciela pod słońcem. Ten poruszał się jednak na 4 łapach i doskonale rozumiał jej potrzeby. Potrafił nawet uspokoić małą dziewczynkę. Nagranie dosłownie chwyta za serce.

Zobaczył dziewczynkę w wodzie. Pies nie zawahał sięZobaczył dziewczynkę w wodzie. Pies nie zawahał sięCzytaj dalej

Matka była w szoku, gdy zobaczyła nagranie z pokoju dziecka

Wiele ras psów poleca się rodzinom z dziećmi. Dogi, golden retrievery czy owczarki niemieckie uchodzą za bardzo łagodne i opiekuńcze zwierzęta. Choć nie wiemy jakiej rasy był pupil widoczny na nagraniu, z pewnością wpisuje się w to zaszczytne grono. Dwa lata wcześniej, przyszło na świat dziecko Sary i Zacha Lebwohl. Ich pies, o imieniu Prince, już w czasie ciąży wykazywał wielkie zainteresowanie człowiekiem, który miał dołączyć do jego rodziny. Gdy tylko Sara urodziła, pies od razu wszedł w rolę opiekuna malucha.

- Gdy wróciła do domu, od razu podszedł do niej, żeby się przytulić. Wiedział, że jest mała i delikatna. Zawsze był blisko i miał ją na oku. Był jej opiekunką od pierwszego dnia - powiedziała matka dziewczynki portalowi theDodo.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka

Matka docenia pomoc zwierzaka

Pewnej nocy, matka postanowiła sprawdzić, jak pies zareaguje na płacz dziecka, gdy nikogo nie będzie w pobliżu. Okazało się, że sama obecność czworonoga w pokoju malucha wystarczyła, by dziewczynka uspokoiła się i wróciła do snu. Zwierzak ułożył się wygodnie na dywanie, tak by móc zareagować, gdyby dziecko go potrzebowało.

- Prince to nasz niespodziewany rycerz, pozwala nam spać jeszcze kilka minut, czy godzinę dłużej. Kiedy wchodzi do pokoju, wiemy, że nad wszystkim czuwa i wszyscy możemy odetchnąć - dodała kobieta.

Psy, mające okazję przebywać z dziećmi właścicieli praktycznie od urodzenia bardzo często mocno się do nich przywiązują. Widząc nieporadnego małego człowieka, uznają, że powinny dbać o niego, tak jak dbają o własne szczeniaki. Instynktownie czują, że muszą zapewnić mu bezpieczeństwo i dbać o jego potrzeby.

ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. 32-latka miała wypadek i zapadła w śpiączkę. Wybudziła się w wieku 59 lat i od razu powiedziała jedno słowo
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. "Syn krzyczał i prosił o pomoc". Tragedia, zagraniczne media potwierdziły

Źródło: thedodo.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł