śmietnik
Źródło: facebook.com/9News

Matka z córką usłyszały piszczenie ze śmietnika. Zajrzały do środka i potwierdziły się najgorsze obawy

6 Listopada 2020

Matka z małą córką zatrzymały się na stacji benzynowej. Przechodząc obok kosza na śmieci, usłyszały ciche popiskiwanie i skomlenie. Kobieta, niewiele myśląc, zajrzała do śmietnika. Niestety, szybko potwierdziła się jej najgorsza obawa.

Matka 6-latki dała jej doskonały przykład, a przy okazji niestety smutną lekcję o świecie. Gdy obie usłyszały płacz ze śmietnika na stacji benzynowej w południowej Australii, natychmiast zajrzały do środka. Widok był porażający. W dwóch zamkniętych torbach na psią karmę znajdowały się żywe stworzenia.

Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażająceNa 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażająceCzytaj dalej

Matka i córka znalazły szczeniaki

Znalezisko ze śmietnika złamało kobiecie i jej małej córce serce. W zamkniętych strunowo torbach po psiej karmie było 8 szczeniaków. Zrozpaczona i poruszona znaleziskiem matka natychmiast zadzwoniła po pomoc dla maluchów.

Nie wiadomo, jak długo szczeniaki były w koszu. Jednak już kilka osób musiało ich nie usłyszeć lub zignorować, gdyż torby, w których się znajdowały, przykryte były śmieciami. Psy miały pasożyty, były wygłodzone i osłabione, a także pokryte własnymi odchodami.

Niestety, dwa szczeniaki nie przeżyły tak okrutnego traktowania i zmarły u weterynarza z powodu zarobaczenia i odwodnienia. Na szczęście 6 pozostałych było w stanie, który nie uniemożliwiał walki o przetrwanie. Wolontariusze z RSPCA natychmiast zajęli się porzuconymi psiakami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkach
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Od soboty kolejne zmiany w obostrzeniach. Zoo wydało ważny komunikat

Niespotykane okrucieństwo

Andrea Lewis, główna inspektorka oddziału RSPCA oznajmiła, że to jeden z najgorszych przypadków okrucieństwa, z jakimi spotkała się w swojej karierze. Liczy na to, ze uda im się znaleźć sprawców, ciężko jej sobie wyobrazić, kto mógłby to zrobić. Matka 6-latki, która znalazła szczeniaki, udzielając wywiadu, zaczęła płakać, nazywając widok "koszmarnym".

RSPCA zajmują się sprawą i poszukują winnych oraz świadków. Szczenięta z każdym dniem czują się lepiej, a matka, która znalazła szczeniaki, już planuje, że gdy wydobrzeją, chciałaby przygarnąć jednego z nich.

ZOBACZ WIDEO:

Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałegoPies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Kundelek bał się wskakiwać do auta. Jego pan wpadł na genialny pomysł, efekt zwala z nóg
  4. Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłego
  5. Z fermy pod Krotoszynem ocalało tylko kilka lisów. Ale ich stan nie napawa radością
  6. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
  7. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł