marzena kipiel -sztuka w serialu
Źródło: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"

16 Listopada 2020

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że jest na skraju bankructwa. Aktorka "Świata według Kiepskich" martwi się o swoje finanse. Z jej obliczeń wynika, że w grudniu nie będzie miała za co żyć! Serialowa Halinka za ostatnie pieniądze opłaciła rachunki i zatroszczyła się o swojego czworonoga. Jednak, co stanie się z nimi w styczniu?

Marzena Kipiel-Sztuka znalazła się w dołku finansowym z powodu koronawirusa. Zdjęcia do seriali i filmów zostały wstrzymane. Aktorzy nie mogą również występować na deskach teatru, co oczywiście odbija się na ich wynagrodzeniu. Serialowa Halinka wyznała, że jej stan konta nie napawa optymizmem. Żona Ferdka Kiepskiego boi się, co będzie dalej.

Sytuacja finansowa aktorki jest na tyle zła, iż za ostatnie pieniądze wykupiła zapas karmy dla swojego psa, bo nie wie, co może ją czekać w najbliższych miesiącach.

Myślał, że znalazł porzuconego szczeniaczka. Przetarł oczy ze zdumienia, gdy ratownicy wyjawili mu prawdęMyślał, że znalazł porzuconego szczeniaczka. Przetarł oczy ze zdumienia, gdy ratownicy wyjawili mu prawdęCzytaj dalej

Kipiel-Sztuka jest na skraju bankructwa

Marzena Kipiel-Sztuka znana jest przede wszystkim z serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka wciela się w nim w Halinkę, czyli żonę Ferdynanda Kiepskiego. Swoją pierwszoplanową postać odgrywa już od ponad 20 lat i wydawać by się mogło, iż rola w popularnym serialu powinna zapewnić gwieździe dostanie życie. Tak się jednak nie dzieje, bowiem Kipiel-Sztuka wyznała, że jest na skraju bankructwa!

- Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć - powiedziała aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Gwiazda show Polsatu nie ma oszczędności. Wyznała, że dopadają ją ostatnio czarne myśli.

- Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio mi towarzyszą - dodała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wróciła do domu i nogi się pod nią ugięły. Mina golden retrievera mówi wszystko, nie miał powodu do dumy
2. Musiała uciec od męża alkoholika z piątką dzieci. Pani Angelika w końcu odmieniła swoje życie
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

Mops skradł serce Kipiel-Sztuki

Aktorka od ponad 10 lat pozostaje samotna. W 2009 roku pochowała męża Przemysława Buksakowskiego. Śmierć męża była wielkim ciosem dla gwiazdy. Choć w ich małżeństwie nie układało się najlepiej, to w ostatnich miesiącach para powoli wychodziła na prostą.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" od kilku lat jest właścicielką mopsa o imieniu Gienek. Pies skradł jej serce. Swego czasu w rozmowie z "Faktem", Halinka wyznała, że "woli mieć chrapiącego psa, iż durnego faceta".

- Większość fajnych facetów jest jak telefony komórkowe: albo zajęci, albo poza zasięgiem. Ja na razie mam Gienka – powiedziała.

Marzena Kipiel-Sztuka dodała, że na zwierzaka przeznacza niemałą fortunę. Nie oszczędza na jego zdrowiu i lubi rozpieszczać go różnymi zabawkami.

Niemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneNiemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Podczas podróży samochodem może dojść do najgorszego
  3. Dlaczego pies kładzie się przy Twoich stopach? Spanie w nogach jest ważnym sygnałem, lepiej go nie bagatelizować
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Rolnik z polskiej wsi chciał zagłodzić krowę na śmierć. Absurdalny powód, nie mieści się w głowie
  6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  7. Teleskop ARIEL będzie zaglądał w atmosfery planet pozasłonecznych. ESA rozpoczyna prace

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł