Martyna Wojciechowska
Źródło: TRICOLORS/East News

Wiedziałeś, że Martyna Wojciechowska ma kota? Mruczek towarzyszy podróżniczce nawet w pracy

3 Grudnia 2020

Gdzie się nie ruszy, tam towarzyszy jej kot! Albo dwa koty. Martyna Wojciechowska jest właścicielką dwóch mruczków, które czasem pokazuje na Instagramie. Wśród masy zdjęć z podróży te mogą umknąć fanom gwiazdy. Zobaczcie jak wyglądają kociaki gwiazdy. Prawda, że cudowne?

Martyna Wojciechowska jest kociarą! Podróżniczka i dziennikarka nie zabiera mruczków ze sobą w podróże, choć te czasem towarzyszą jej podczas pracy w domu. Ostatnio żona Przemka Kossakowskiego podzieliła się w sieci informacją dotyczącą zakupów przez internet.

- Chyba polubiliśmy wirtualne zakupy, bo z roku na rok robimy ich coraz więcej - pisała gwiazda. Jednak fani zamiast na zakupach woleli skupić się na kocim towarzyszu, który próbował przeszkadzać w wydawaniu pieniędzy. Przeszkadzał? A może namawiał Martynę na kupno nowych puszek z tuńczykiem?

Szczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewrSzczeniaczek jest bardzo podekscytowany jedzeniem. Z radości wykonuje niewiarygodny manewrCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska jest kociarą

Martyna Wojciechowska ma w domy dwa koty. Mruczki chodzą za nią krok w krok, ale nie zapominamy o chwilach grozy, które miały miejsce w 2019 roku. Jeden z mruczków zaginął, nie wiadomo było, gdzie uciekł. Gwiazda stacji TVN opublikowała wtedy apel w sieci, prosząc o pomoc.

- Pomoc pilnie potrzebna. ZAGINĄŁ NASZ UKOCHANY KOT. Wczoraj ok.15:00 na Kępie Potockiej, ul. Barszczewska, w Warszawie. Każda wiadomość jest na wagę złota! Musi CODZIENNIE przyjmować leki, jest pod stałą opieką weterynarza. Jeśli ktokolwiek z Was cokolwiek wie, piszcie proszę - Marysia bardzo tęskni [pis. oryginalna] - pisała Wojciechowska w 2019 roku na Instagramie.

Kilka godzin później pupil szczęśliwie wrócił do domu. Jednak szukanie kota w wielkim mieście jest niczym szukanie igły w stogu siana.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Martyna Wojciechowska o kotach

Martyna Wojciechowska nie wstydzi się swoich uczuć do kota. Tak o nich mówiła kilka lat temu na Instagramie. Z pewnością się to nie zmieniło:

- Nie sądziłam, że kiedyś to napiszę... Że się do tego przyznam... Oto dwóch facetów, którzy zmienili moje życie. Na lepsze - czytamy.

Zobaczcie ich urocze wspólne fotki!

Mazowiecka policja ostrzega. Z gospodarstwa uciekło 8 byków, mogą być niebezpieczneMazowiecka policja ostrzega. Z gospodarstwa uciekło 8 byków, mogą być niebezpieczneCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: instagram

Następny artykuł