Marcin Najman
Źródło: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Wczoraj nie pokazał klasy, choć uprawia sport dla dżentelmenów. Marcin Najman i jego piękne hobby ze zwierzakami

22 Listopada 2020

Marcin Najman został zdyskwalifikowany za złamanie zasad bokserskich. 41-latek w skandaliczny sposób "rozegrał" walkę z Kasjuszem Życińskim, zniesmaczając do siebie włodarzy i pracowników Fame MMA, widzów, dziennikarzy, gwiazdy czy sportowców. Choć Najman na ringu nie pokazał klasy, prywatnie uprawia sport dla dżentelmenów, gdzie szanuje wszystkie zasady. Jaki?

Marcin Najman nie był faworytem bukmacherów, jednak przez wiele tygodni pokazywał, że przygotowuje się do walki na Fame MMA 8. Kiedy sędzia pozwolił panom rozpocząć walkę "El Testosteron" zrobił coś, co nikomu nie przyszło do głowy. 41-latek złamał zasady walki, najpierw obalił swojego rywala, a później go kopnął. Pomimo ujemnego punktu, sportowy celebryta nie zdecydował się zachować trzeźwości myślenia. Kilka sekund później, po wznowieniu walki znów wykonał skandaliczny ruch i został zdyskwalifikowany. Don Kasjo wygrał.

Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszłaCała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszłaCzytaj dalej

Marcin Najman i jego hobby

Marcin Najman przegrał z samozwańczym królem Don Kasjo na gali Fame MMA 8. Celebryta złamał zasady już w pierwszej rundzie, konieczne było wezwanie ochrony, która odpędzała od siebie zawodników. Don Kasjo nie pozostawił na Najmanie suchej nitki, jak i włodarze Fame MMA, inni zawodnicy, dziennikarze czy internauci. Jednak, kiedy weźmiemy pod lupę konto na Instagramie Marcina Najmana, okazuje się, że ten potrafi zachować się jak dżentelmen.

- Polska zawsze stała Kawalerią - napisał Marcin Najman na Instagramie 6 tygodni temu pod zdjęciem, gdzie trenuje jeździectwo.

Jak wynika z jego Instagrama, Najman i jego córka trenują jazdę konną. 41-latek najczęściej pilnuje dziewczynki na treningach, ale od czasu do czasu również uczy się jeździectwa. Co o tym myślą jego fani?

- Wyprostuj się
- Żeby się nie okazało, że za parę dni będziesz jako dżokej zapi******* w wyścigach konnych.
- No Panie najmanku ty to największy kawalarz polskiego sportu - czytamy komentarze internautów.

Jeździectwo to piękny sport, który odbywa się przy udziale zwierzęcego partnera. Należy mu okazać szacunek, ponieważ koń może zrzucić osobę trenującą, co może okazać się tragicznie. Zarówno w jeździctwie jak i w boksie istnieją zasady, których nie można łamać. Jazda konna jest przyjemna, pozytywnie wpływa na psychikę, uczy pokory i szacunku oraz miłości do zwierzęcia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, po długiej walce odeszła
2. Roczny chłopiec wymagał przeszczepu nerki, rodzice tracili nadzieję. Za gest pielęgniarki będą wdzięczni do końca życia
3. Próbowali przemycić 70 egzotycznych papug w plastikowych butelkach. Nie przewidzieli tylko jednego

Marcin Najman skandale

Marcin Najman przegrał walkę w Fame MMA 8 i prawdopodobnie już nigdy nie zostanie zaproszony do oktagonu. To jednak niejedyny skandal/wpadka z udziałem 41-latka, do którego doszło w ostatnim czasie. W październiku Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Usłyszał w telewizji, że miejsce, gdzie brał ślub jest atakowane. Wsiadł w samochód i przejechał setki kilometrów, aby dowiedzieć się, że nikt nie atakuje Jasnej Góry. Za zamieszanie oskarżył stację TVN.

Co myślcie o zachowaniu Marcina Najmana podczas walki Fame MMA 8?

Następny artykuł