kołyska dziecka
Źródło: facebook.com/Emily May Casey

Mama spała z dzieckiem, gdy usłyszała dziwny hałas. Kamera w kołysce ujawniła całą prawdę

19 Sierpnia 2020

Mama spała, kiedy nagle otrzymała na telefon powiadomienie o niespotykanym ruchu w pokoju jej dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej mały synek... spał tuż obok niej, bezpieczny w swoim koszyku. Zdumiona kobieta postanowiła sprawdzić, co się święci, jednak takiego widoku na pewno się nie spodziewała.

Mama spokojnie spała tuż obok swojego synka Attiego, gdy nagle jej telefon poinformował ją, że w pokoju dziecka została wykryta dziwna aktywność. Emily, bo tak nazywa się przezorna kobieta, zamontowała system monitorowania tuż nad kołyską, by zawsze wiedzieć, czy Attiemu czegoś nie brakuje. Sęk jednak w tym, że jej synek spał tuż obok niej. Zdumiona mama postanowiła jak najszybciej dowiedzieć się prawdy. Kamera ujawniła wszystko.

Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzeczPrzyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzeczCzytaj dalej

Mama odkryła prawdę

Na szczęście aplikacja w telefonie Emily pozwoliła jej błyskawicznie sprawdzić, co dzieje się w drugim pokoju. Jej synek był bezpieczny, miała jednak pewne podejrzenia co do intruza. Szybko okazały się niebezpodstawne. Gdy mama włączyła podgląd z kamery zamontowanej nad kołyską, od razu wiedziała, co się święci.

Okazało się, że winny jest... kot! Pupil Emily postanowił skorzystać z okazji, że kołyska jest pusta i sam do niej wskoczył. Wcale nie zrobił tego jednak, by się wygodnie wyspać, zainteresował go za to ruchomy mobil, który okazał się świetną kocią zabawką. Emily spokojnie poszła spać dalej, jednak kolejnej nocy sytuacja się powtórzyła. Tym razem jednak scenariusz był nieco inny!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pomeranian nienawidzi obcinania pazurów. Właściciele nagrali jego reakcję na widok cążek, wideo rozkłada na łopatki
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Nagranie z kołyski

Kolejnej nocy powiadomienie o ruchu w kołysce się powtórzyło, jednak tym razem... w pokoju dziecka były dwa koty. Kociaki wyśmienicie bawiły się wiszącym nad łóżeczkiem mobilem. Emily pokazała oba nagrania w internecie i nie kryła rozbawienia. Naprawdę ucieszyła się, że kamera zamontowana dla bezpieczeństwa uchwyciła tak uroczy moment. Jak widać zwierzakom wcale nie potrzeba skomplikowanych zabaw, czy drogich gadżetów. Rozrywkę same znajdą sobie wszędzie.

ZOBACZ WIDEO:

Kot bawił się tak dobrze...

...że pokazał zabawę drugiemu kotu!

źródło: pawmygosh.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Buldog na diecie nie dostał ulubionego jedzenia. Właścicielka nagrała przezabawny napad gniewu nad miską
  4. York ma lepsze włosy niż większość ludzi. Piesek z nietypową fryzurą wygląda niesamowicie
  5. Stęskniony beagle nie widział swojego pana przez 3 miesiące. Na jego widok dosłownie oszalał
  6. Prawie cała Polska zagrożona. Turyści muszą uważać

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł