pies broni dziecka na które krzyczy mama
Źródło: youtube.com/ Dramatic News

Mama karci płaczącą wniebogłosy córkę. Niesamowite, co robi wtedy pies

15 Października 2020

Mama krzyczała na swoją córkę, która najwyraźniej przeskrobała coś poważnego. Kobieta była na nią bardzo zła i dawała upust swoim emocjom. Dziecko rozpłakało się, nie wiedząc jak zareagować na burę. Trudno mu nie współczuć, niezależnie od tego co zrobiło. Psu nie spodobał się sposób, w jaki potraktowano jego przyjaciółkę, zareagował.

Mama była bardzo zła na swoją córkę. Kobieta postanowiła nagrać całe zajście, ponieważ mimo złości uznała je za przezabawne. Reakcja psa na to, co działo się w domu, rozczula do łez. Czworonóg próbował obronić dziecko przed niezasłużonym, w jego mniemaniu, złym traktowaniem. Wydawało mu się, że dorosła atakuje dziewczynkę zupełnie bez powodu, na co nie chciał się zgodzić.

Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćPies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćCzytaj dalej

Mama była bardzo zła na swoją córkę

Każdemu dziecku zdarza się czasem coś przeskrobać. Niektóre maluchy posiadają niesamowity talent do wpadania w kłopoty. Często coś, co wydaje im się świetnym pomysłem, jak na przykład ozdobienie ścian mieszkania pięknymi rysunkami doprowadza dorosłych do prawdziwej furii. Wiele mówi się o tym, że z dzieckiem powinno się rozmawiać spokojnie i tłumaczyć mu, czemu popełniło błąd, zamiast wyładowywać na nim swoją złość i grozić karami. Nie zawsze jednak człowiek potrafi zapanować nad swoimi emocjami i nie podnosić głosu, szczególnie jeśli stało się coś ważnego. Mama dziewczynki widocznej na filmiku udostępnionym na chińskim odpowiedniku TikToka zdecydowanie nad sobą nie panowała. Ostro krytykowała swoje płaczące dziecko, które gdyby mogło, to by się przed nią schowało. Na szczęście obok niej stał jej wierny przyjaciel.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies pasterski na pracy zdalnej. Przezabawne wideo trafiło do sieci
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Szczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględna

Pies przyszedł z pomocą dziewczynce

Golden retriever to z zasady łagodny i lojalny pies. Na nagraniu jednak pokazał zęby. Gdy uznał, że kobieta zapędziła się w swojej krytyce, czworonóg zaczął na nią warczeć. Gdy nie przyniosło to żadnego rezultatu, a poskutkowało jedynie tym, że właścicielka zaczęła krzyczeć także i na niego, zmienił podejście. Wiedząc, że nie uda mu się uspokoić ani przepędzić kobiety zajął się małą dziewczyną. Pokazał, że pies to naprawdę najlepszy przyjaciel człowieka. Podszedł do płaczącego dziecka i zaczął obejmować ją swoimi łapkami. Przymilał się do niej tak długo, aż trochę się nie uspokoiła. Zwierzęta są w stanie wyczuć emocję człowieka. Nie mogą pogodzić się z tym, że ważna dla nich osoba może być smutna lub odczuwać dskomfort.

Szczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględnaSzczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględnaCzytaj dalej

źródło: youtube.com

Następny artykuł