dziewczynka
Źródło: facebook.com/rhaniely.aparecidachristo

Mama przyłapała córkę z psem w ogrodzie. Od razu wyciągnęła telefon

1 Listopada 2020

Mama małej dziewczynki poleciła jej zdjęcie prania ze sznurka ogrodzie. Posłuszna córka oczywiście bez problemu zgodziła się pomóc mamie. Jednak kiedy kobieta wyjrzała na zewnątrz, by zobaczyć, jak małej idzie wykonywanie domowych obowiązków, zobaczyła, że dziecko nie jest samo. Natychmiast chwyciła za telefon.

Mama nie spodziewała się ujrzeć takiego widoku za oknem. Gdy tylko zobaczyła, kto towarzyszy córce w obowiązkach, nie mogla się powstrzymać i wyciągnęła telefon. Obok dziewczynki znajdował się pies rodziny, Lassye. Kobieta postanowiła uwiecznić to, co zobaczyła za oknem, pokazała też wideo w sieci, gdzie został obejrzany już dziesiątki tysięcy razy.

Myśleli, że ratują małe kotki. Gdy ich stan się pogorszył, weterynarz wytknął im ogromny błądMyśleli, że ratują małe kotki. Gdy ich stan się pogorszył, weterynarz wytknął im ogromny błądCzytaj dalej

Mama przyłapała córkę z psem

Rhany Christo poprosiła małą Taysę o pomoc w zdjęciu suchego prania, jednak nie spodziewała się, że dziewczynka w taki sposób podejdzie do powierzonego jej zadania. Postanowiła podzielić się rezolutnością córki w sieci, a filmik udostępniony przez kobietę na Facebooku błyskawicznie zyskał dużą popularność.

Kiedy mama wyjrzała za okno, zobaczyła swoją córkę zdejmującą pranie wraz z niespodziewanym pomocnikiem, którym okazał się pies. W jaki sposób mały piesek mógł pomóc dziecku? Rezolutna Taysa postanowiła wykorzystać go w naprawdę sprytny i na szczęście zupełnie nieszkodliwy sposób.

DZISIAJ GRZEJE 1. Dziewczynka trzyma w ramionach umierającego kotka. Nagrano, jak żegna go we wzruszający sposób, aż łza kręci się w oku
Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
3. Nie będzie "Piątki dla zwierząt"? Wiceminister wszystko potwierdził

Genialny trik dziewczynki

Dziewczynka, która do zdjęcia miała naręcze świeżo wypranych wycieraczek i dywaników, nie dałaby rady trzymać ich wszystkich, jednocześnie ściągając je ze sznurka. Na szczęście tuż obok niej był jej wierny przyjaciel, Lassye. Dziecko wpadło więc na świetny pomysł, by nie kłaść czystych mat na brudnej ziemi - postanowiło położyć je wszystkie na grzbiecie psa!

Najwyraźniej czworonóg nie miał nic naprzeciwko takiemu pomysłowi, ponieważ potulnie stał i trzymał na sobie pachnące dywaniki, cierpliwie czekając, aż dziewczynka zdejmie je wszystkie. Mama nie mogła powstrzymać śmiechu, gdy to zobaczyła.

Od razu chwyciła za telefon, by uwiecznić nietypowy pomysł małej Taysy. Trzeba przyznać, że dziewczynka ma łeb na karku! Sprytny sposób na ściąganie prania wywołuje uśmiech na twarzy, a takiego pomocnika tylko pozazdrościć. Na koniec, w podzięce za pomoc podarowała psu buziaka. Piesek musi bardzo kochać małą, wykazał się bowiem niezwykłą cierpliwością!

ZOBACZ WIDEO:

Zgubili ukochanego psa na stacji. Po kilka dniach poszukiwań doznali wstrząsuZgubili ukochanego psa na stacji. Po kilka dniach poszukiwań doznali wstrząsuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała, co pies robi z kotem, gdy właściciele wychodzą z domu. Nie mogli uwierzyć
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Nie żyje 99-letnia pani Maria z Bielan. Całe życie poświęciła pomocy kotom
  4. Kot przeszkodził w zajęciach online. Nauczycielka rzuciła nim, wszystko się nagrało
  5. Qczaj był tak zajęty treningiem, że nie zauważył, co robi jego kot. Grażynka wymiata
  6. Bank wyszedł z inicjatywą, z której skorzystają tysiące Polaków. "Odpowiedzialność za Polskę i Polaków jest wpisana w naszą misję i strategię"
  7. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć

źródło: mirror.co.uk

Następny artykuł