Śpiewający pies
Źródło: youtube.com/ America's Got Talent

Genialny występ w "Mam talent". Dał psu mikrofon, niesamowite, co zrobił

20 Lipca 2020

Mam Talent to show, w którym mogliśmy oglądać najdziwniejsze występy, często związane ze zwierzętami. Jednak wspólny występ mężczyzny oraz jego psa pozytywnie zaskoczył widzów i jurorów amerykańskiej edycji programu. Właściciel i jego pupil razem wykonali jeden z przebojów muzyki country. Wideo powala!

Mam Talent przyciąga ludzi z bardzo różnymi zdolnościami. Czasem ich talent wiąże się z ich karierą zawodową, czasem z niesowitymi możliwościami ich ciał lub talentem wokalnym. W tym wypadku mamy do czynienia z niezwykłym występem kowboja i jego psa, wykonującymi wspólnie hit muzyki rodem z dzikiego zachodu. Zaangażowanie zwierzaka w wykonanie przeboju chwyta za serce. Czworonóg nie tylko rozpoznaje melodię utworu, ale także próbuje naśladować słowa wyśpiewywane przez swojego opiekuna.

Husky i golden retriever mają dzieci. Widok rozczuli niejednego fana psiakówHusky i golden retriever mają dzieci. Widok rozczuli niejednego fana psiakówCzytaj dalej

Mam talent zapewnił im szansę na sławę

Jurorzy od pierwszej chwili zaintrygowani byli tym, co ma im do zaoferowania mężczyzna siedzący na przednim siedzeniu pickupa, w kowbojskim kapeluszu i znajdujący się u jego boku pies pasterski. Mimo, że teoretycznie został stworzony do wypasania krów, Syd, bo tak nazywa się futrzak, nie umiał dobrze wykonywać powierzonego mu zadania, gdyż panicznie bał się zwierząt, których miał pilnować. Nie odnajdując się w przypisanej mu roli, pupil stał się towarzyszem swojego właściciela. Spędzając razem ogromną ilość czasu, dwójka wytworzyła unikalną więź. Z tego co możemy wywnioskować z nagrania, jedną z rzeczy, które ich połączyła był wspólny gusty muzyczny. Pies wydaje się świetnie bawić wykonując ze swoim panem wokalny utwór.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Labrador postanowił przygarnąć bezpańskiego kotka. Teraz nie opuszcza go nawet na moment

Jurorzy oraz internauci byli zachwyceni występem

Jury zareagowało bardzo entuzjastycznie na występ psiaka.

- Masz świetny głos, ale nie to jest istotne, twój pies na prawdę śpiewał razem z tobą. To niewiarygodne - mówi jeden z jego członków.

- Myślę że to było idealne. To było fantastyczne, poruszające, chwyciło mnie za serce - dodała jego koleżanka

Internauci także nie mogą wyjść z podziwu dla umiejętności czworonoga. Choć nie brakuje głosów zwracających uwagę na to, jak osobliwe jest to, że zwierzę tak świetnie imituje swojego właściciela śpiewającego ten utwór, ich reakcje wyrażają zachwyt występem mężczyzny i jego towarzysza. Nie mogą się doczekać, co para pokaże na dalszych etapach konkursu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć?
  2. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: youtube.com/America Got Talent

Następny artykuł