Maltańczyk piął się na samą górę
Źródło: youtube/easy2dance

Szczeniaczek maltańczyka przecenił swoje możliwości. Jego walka z kanapą bawi do łez

23 Sierpnia 2020

Maltańczyk odkrył w sobie pasję alpinistyczną. Szczeniaczek chciał wspiąć się po kanapie, ale to zadanie okazało się być dużo bardziej skomplikowane niż sobie to wyobrażał. Wesołe poczynania psiaka zostały udokumentowane na nagraniu.

Maltańczyk to elegancki i radosny malec o śnieżnobiałym futerku, w którym drzemie wielka chęć do zabaw i swawoli. Swoim słodkim wyglądem potrafi roztopić serca, co tłumaczy, dlaczego to właśnie przodkowie Maltańczyków byli znani i cenieni jako psy towarzyskie na dworach dam i szlachciców oraz cesarzy i królów. Właściciele pewnego szczeniaka rasy maltańczyk pochwalili się w sieci nagranie, na którym ich pupil tryskał pozytywną energią i zdecydował się zbadań dotąd nieodkryte rejony swojego mieszkania. Wielkim zainteresowaniem obdarzył kanapę, po której wspinał się niczym zdolny alpinista. Jednakże, czy udało mu się dotrzeć na sam szczyt?

Porzucona suczka nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Dopiero jeden gest ratownika sprawił, że zmieniła zdanie, wideo wzrusza do łezPorzucona suczka nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Dopiero jeden gest ratownika sprawił, że zmieniła zdanie, wideo wzrusza do łezCzytaj dalej

Szczeniak maltańczyka podjął wyzwanie

Na krótkim nagraniu opublikowanym na platformie Youtube mały maltańczyk wspina się po oparciu kanapy i zachowuje się dosłownie jak kociak. Jego opiekunowie z ekscytacją obserwują poczynania ich pupila i kibicują mu w dotarciu na sam szczyt oparcia. Niefortunnym przypadkiem ostre pazurki szczeniaka ślizgają się po materiale, przez co zwierzak cały czas spada na siedzisko. Pomimo początkowych trudności piesek się nie poddaje i zawzięcie usiłuje wspiąć się na górną część mebla. Czy uda mu się dopiąć swego?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające
3. Dlaczego koty ugniatają łapkami? Nie każdy zna prawdziwe powody

Okazuje się, że szczeniak jest w stanie poradzić sobie ze wspinaczką na sam szczyt. Biały pupil z dumą wdrapuje się na oparcie i przez kilka sekund zażywa zasłużonego odpoczynku. Każde kolejne podejście jest już dziecinnie proste, maltańczyk ma technikę wspinaczki w małym paluszku! Mamy tylko wielką nadzieję, że kanapa, na której przesiadywał niesforny czworonóg nie została uszkodzona podczas nagrywania wideo.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy kalkulator wieku psa. Ile twój czworonóg ma lat w przeliczeniu na ludzkie?
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Zdjęcia psów przed i po uratowaniu topią serca. Troska wolontariusza odmieniła je nie do poznania
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Olbrzymia eksplozja gazu. Cały kraj odcięty od prądu. Wiadomości ze świata

źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł