Małpy są zabijane
Źródło: pixabay.com/freiheitsjunkie/CC)

Wstrząsające sceny obiegają internet. Nowa "moda" na dręczenie bezbronnych małp

18 Lutego 2021

Małe małpki są dręczone torturowane i zabijane przed kamerami. Nowa internetowa "moda" jest naprawdę okrutna. Właściciele niewielkich stworzeń nagrywają filmiki, na których dręczą, a nawet zabijają bezbronne stworzenia. Nagrania obiegają sieć. Aktywiści na rzecz praw zwierząt już podejmują pierwsze działania.

Nowa "moda" zalała internet. W sieci pojawiają się niezliczone nagrania, na których właściciele małych małpek pokazują jak znęcają się nad swoimi zwierzątkami. Małe małpki są bestialsko torturowane, a nawet zabijane. Okrutne filmiki stały się obiektem zainteresowania aktywistów, którzy walczą o prawa zwierząt. Fundacje prozwierzęce podejmują pierwsze interwencje.

Małpy są bestialsko zabijane

W internecie znaleźć można już ponad setkę okrutnych nagrań, na których widać jak właściciele dręczą swoje małpy. Na niektórych nagraniach widać jak zwierzęta umierają w męczarniach. Cała barbarzyńska akcja ma przynieść autorom filmików popularność, a co za tym idzie - pieniądze. Część internautów jest zachwycona, a kolejne filmiki wciąż powstają. Niesie to za sobą niesamowite cierpienie małp.

Jak informuje AntyRadio, redakcja portalu The Sun Online znalazła na YouTube playlistę Zabij małpkę, która - jak podaje portal - zawierała ponad sto filmików. Każde z nagrań przedstawiało właścicieli udomowionych małpek, którzy dręczą i maltretują stworzenia.

Najczęściej swoje chore fantazje właściciele wyładowywali na małych małpach, które były w wieku niemowlęcym lub dziecięcym. Zwierzęta te były kompletnie bezbronne wobec swoich właścicieli. Filmiki zdobyły setki tysięcy wyświetleń. Brutalna zabawa najwyraźniej spodobała się internautom. A wydawać się mogło, że w XXI-wieku ludzie nie praktykują tego typu rzeczy.

Wychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzłWychudzony i wygłodniały pies zerwał się z łańcucha. Nie miał siły uciec, prawie zamarzłCzytaj dalej

Przerażające filmy

Zwyrodnialcy na swoich nagraniach dręczą małpy na różne sposoby. Jedno z opublikowanych nagrań ukazuje mężczyznę, który dusi swoje zwierzątko przez zaciskanie dłoni na szyi. Inny z filmików przedstawia kobietę, która trzyma za nogi spuszczoną głową w dół małpę i bije zwierzę. Kolejne nagrania są coraz bardziej brutalne.

Filmy przedstawiają, jak właściciele każą małpom chodzić w pozycji wyprostowanej, co powoduje u nich ogromny ból - jest bowiem niezgodne z ich anatomią. Nagrania przedstawiają tak podłe i okropne zachowania, jak wykręcanie małpkom uszu, czy wystawianie ich na dużych wysokościach poza obręb balkonów.

Pomysłowości twórcom tych bestialskich nagrań nie brakuje. Właściciele małp doprowadzają do niebezpiecznych integracji między dorosłymi osobnikami, a małymi małpkami, czy nawet między gatunkami. Jak podaje AntyRadio, w komentarzach pod filmikami nie brakuje słów zachęty do dalszego "działania" i tworzenia kolejnych tego typu filmów...

Dziennikarze z The Sun skontaktowali się z organizacją PETA. Stanowisko aktywistów jest jasne. - Obowiązujące zasady YouTube powinny spowodować natychmiastowe usunięcie tych przerażających kanałów, ale moderowanie tych treści i reakcji na zgłoszenia PETA nadal brak. - napisali przedstawiciele organizacji.

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł