Małpka przytuliła się do opiekunki
Źródło: youtube/monkey KAKO

Maleńka małpka zrobi wszystko by ktoś ją przytulił. Gdy kobieta wzięła ją w ramiona, zdarzył się cud

19 Września 2020

Małpka o imieniu Luna jest zwierzątkiem, które mieszka pod jednym dachem wraz z innymi przedstawicielami swojego gatunku, ale również opiekunką. Maleńka małpka jest wiekiem zbliżona do ludzkiego niemowlęcia, dlatego potrzebuje dużo uwagi i pieszczot, aby czuć się w pełni kochana. Co zabawne, traktuje kobietę jak prawdziwą mamę, dlatego pragnie, aby ta zawsze trzymała ją w objęciach. Gdy jej prośba nareszcie została spełniona, rozegrała się wzruszająca scena.

Małpka Luna pochodzi z lasu At Ro Neam w prowincji Battambang w Kambodży, skąd wywodzi się jej rodzina, lecz już od najmłodszych dni swojego życia zamieszkała wspólnie z człowiekiem. Małpeczka jest wychowane w poczuciu niesamowitej troski, która poniekąd dorównuje opiece sprawowanej nad ludzkimi niemowlętami. Jest to szczególnie widoczne po sposobie, w jaki opiekunka się nią zajmuje. Luna zawsze może liczyć na porcję świeżych bananów czy mleko prosto z butelki. Jednakże, jeśli chodzi o pieszczoty i drzemki w ramionach to zwierzątko nigdy nie jest w pełni usatysfakcjonowane. Sam zobacz, co robi, kiedy chce się przytulić.

Tragiczny wypadek w kujawsko-pomorskim. Ponad 100 ofiar śmiertelnych, wśród nich matki z dziećmiTragiczny wypadek w kujawsko-pomorskim. Ponad 100 ofiar śmiertelnych, wśród nich matki z dziećmiCzytaj dalej

Małpka płakała, żeby opiekunka wzięła ją na ręce

Słodkie nagranie opublikowane na oficjalnym kanale małpiej rodzinki ukazuje, że ludzie i małpy rzeczywiście mają wiele wspólnego w wielu aspektach ich zachowania. Niektórzy mogliby nawet posunąć się do stwierdzenia, że jesteśmy prawie identyczni. Cóż, to nie do końca prawda, lecz wystarczy spojrzeć na malutką Lunę, aby poniekąd zgodzić się z tą opinią. Małpeczka chodzi w pieluszce, ludzkim ubranku i reaguje płaczem, kiedy jej pani nie chce przytulić jej do piersi niczym własne dziecko. Znajomy widok, prawda?

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Już od pierwszych sekund wideo widać, że małpeczka jest przyzwyczajona do brania na ręce oraz lulania do spania. Małpie niemowlę właśnie w tej pozycji czuje się najbardziej odprężone, a fakt, że kobieta dodatkowo głaszcze je po głowie sprawia, że Luna czuje się jak w niebie. W mgnieniu oka zwierzak odpływa w objęcia Morfeusza. Co pewien czas słodko pomlaskuje usteczkami na znak, że czuje się bezpiecznie i z pewnością śnią jej się słodkie sny. Czyż nie jest przeurocza?

Ludzie i zwierzęta wcale nie różnią się aż tak bardzo od siebie. Wiele osób powinno czasem spojrzeć łagodniejszym okiem na stworzenia, które nas otaczają i zrozumieć, że w przyrodzie wszyscy jesteśmy sobie równi.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Okaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedaż
  4. Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?

źródło: youtube.com

Następny artykuł