Małpa siedzi na kamiennych blokach
Źródło: Pixabay/Devanath

Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka

24 Czerwca 2020

Małpa zaatakowała 250 osób. Do zdarzenia doszło w Indiach, w stanie Uttar Pradesh. Agresywne zwierzę rzuciło się w stronę ludzi i zaczęło ich gryźć. W wyniku odniesionych obrażeń zmarła jedna osoba. Kiedy odkryto prawdę o przyczynach zajścia, nikt nie był w stanie w nią uwierzyć - szczegóły zdarzenia są szokujące. Okazuje się, że małpa cierpiała na chorobę alkoholową. To pierwszy odnotowany tego typu przypadek.

Małpa o imieniu Kalua bardzo źle zareagowała na śmierć swojego ukochanego właściciela. Zwierzę pogrążyło się w głębokiej żałobie i zaczęło przejawiać agresywne zachowania. Małpa przemierzała ulice miasta Mirzapur i atakowała każdą osobę, którą napotkała. Szczegóły zdarzenia są szokujące. Jedna ofiara zwierzęcia zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Małpa alkoholiczka atakowała wszystkich, 250 osób ucierpiało, 1 zmarła

Małpa atakowała przede wszystkim kobiety, wiele z jej ofiar musiało przejść operacje plastyczne po tym, jak ugryzienia małpy zostawiły blizny i wielkie rany. Jedna osoba nawet zmarła w wyniku ataku agresywnej małpy. Po tym ostatnim zdarzeniu policja schwytała napastniczkę. Kiedy odkryto prawdę o przyczynach zachowania zwierzęcia, nikt nie był w stanie uwierzyć, że mogą być prawdziwe. Okazało się bowiem, że małpa atakowała ludzi, ponieważ wpadła w szał, który był wynikiem syndromu odstawiennego. Jej zmarły właściciel poił małpę spirytusem. Kiedy go zabrakło, a małpa przestała dostawać swoją codzienną dawkę uzależniającej substancji, zaczęła zachowywać się coraz bardziej agresywnie. Jej głód alkoholowy sprawił, że zwierzę stało się postrachem miasteczka.

Kolejnym powodem, dla którego zachowanie małpy cechowała aż taka agresja było to, że najprawdopodobniej była karmiona tylko i wyłącznie mięsem - stąd próby gryzienia ludzi i innych zwierząt. Głodne zwierze po prostu... polowało i szukało pożywienia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"

2.Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Niestety - małpa wciąż zachowuje się zbyt agresywnie, żeby móc żyć na wolności. Do końca życia będzie przebywać w zamknięciu. Jej historia jest bardzo smutnym przykładem tego, jak nieodpowiedzialne zachowanie człowieka doprowadza do tragedii. Agresja małpy nie wynika z jej charakteru czy natury - gdyby jej pierwszy właściciel nie uzależnił jej od alkoholu i nie stosował nieodpowiedniej diety, zwierzę mogłoby żyć na wolności i nie stanowiłoby zagrożenia dla mieszkańców Mirzapur.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło: rmf.fm

Następny artykuł