kucyki
Źródło: pixabay.com/JACLOU-DL

Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parku

28 Listopada 2020

Małopolskie: w Rabce-Zdrój doszło do dziwnego i mało przyjemnego incydentu. Mieszkańcy miast byli narażeni na dość makabryczny widok, jakim były... oskórowane kończyny konia, wywieszone w parkowej altanie. Okazało się, że wywiesił je tam właściciel kucyka, dalej jest tylko dziwniej.

W woj. małopolskim w Rabce-Zdrój zawitała ekipa programu Uwaga! TVN. Historia przedstawiona w odcinku jest naprawdę makabryczna. Pewien bezdomny mężczyzna, który już nie raz zniesmaczył mieszkańców miasta swoim zachowaniem, tym razem zaskoczył wszystkich, wywieszając w parkowej altanie oskórowane nogi kucyka. To jednak niejedyny szokujący wybryk mężczyzny z udziałem zwierząt.

Meghan Markle znów łamie tradycję. Zbuntowana księżna wyjawiła, jak spędzi tegoroczne Święto DziękczynieniaMeghan Markle znów łamie tradycję. Zbuntowana księżna wyjawiła, jak spędzi tegoroczne Święto DziękczynieniaCzytaj dalej

Małopolskie: oskórowane kończyny konia w parku

Z reportażu Uwagi! dowiadujemy się, że mężczyzna był posiadaczem trzech kucyków, które traktował jako atrakcję dla odwiedzających park. Niestety, tak bardzo je zaniedbywał, że w końcu jedno ze zwierząt padło.

Rezolutny mężczyzna postanowił nie przejmować się śmiercią zwierzęcia i oskórował jego kończyny, po czym wywiesił w parkowej altance w centrum miasta. Jak powiedział reporterowi TVN: "Koń nieżywy dalej jest moją własnością".

Wywieszenie końskich nóg miał służyć przygotowaniu do wędzenia, ponieważ bezdomny martwe zwierzę planował zjeść. Twierdził, że musiał to zrobić. Pozostałe dwa kuce zostały mężczyźnie odebrane, a obecnie toczy się wobec niego sprawa o znęcanie nad zwierzętami.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Przyłapała wiewiórkę po kilku głębszych. Zjadła o jedną sfermentowaną gruszkę za dużo
2. Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w nietypowej sukni. Fani: "wyglądasz jak milion dolców"
3. Julia Wieniawa znów pozuje ze zwierzętami. Najpierw rozgwiazda na pupie, a teraz czas na czułości z żółwiem

Małopolskie: Bezdomny terroryzuje mieszkańców Rabki-Zdrój

To niejedyny wybryk ekscentryka. Jak twierdzą mieszkańcy Rabki-Zdrój, od jakiegoś czasu mężczyzna uprzykrza wszystkim życie. W parku w centrum urządził sobie własny, prowizoryczny folwark, gdzie trzymał swoje kucyki.

Mężczyzna miał sprzedać kawalerkę, by rozkręcić własny biznes, jednak szybko stał się bezdomny i w parku zaczął przebywać cały czas. Tam też zbudował sobie zagrodę, w której trzymał konie. Mieszkańcy miasta w małopolskim twierdzą, że kucyki były przez niego zaniedbywane, nieraz zrywały się i biegały po parku pomiędzy ludźmi.

Zwierzęta na noc wiązane były do drzew, bez dostępu do picia i jedzenia. Nic więc dziwnego, że jedno ze zwierząt padło - bezdomny nie dbał o odpowiednie odżywianie zwierząt, za to intensywnie je ujeżdżał, gdyż zamierzał w przyszłości proponować taką usługę turystom.

Wywieszone kończyny konia przelały jednak czarę goryczy i sprawa mężczyzny została nagłośniona. Mieszkańcy narzekają, że bezdomny cieszy się specjalnymi względami władz Rabki-Zdrój i jego czyny przechodzą zazwyczaj bez echa.

Gdy kazano mu zlikwidować swój obóz, w ramach protestu rozsypał obornik pod Urzędem Miasta. Odmawia noclegu w schroniskach dla bezdomnych, a władze są wobec niego bezsilne.

Miejmy nadzieję, że za znęcanie nad zwierzętami zostaną wyciągnięte stosowne konsekwencje. Być może dzięki reportażowi w Uwadze! problem znajdzie swój finał.

ZOBACZ WIDEO:

Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowyŚwiętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Spacerował plażą, nagle znalazł dziwny kamień. Zamarł, gdy udało się go otworzyć
  3. Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Nastolatek wsadził pieska do piorącej pralki i pochwalił się na Facebooku. Zwierzak jest przerażony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"

źródło: se.pl

Następny artykuł