Rolnik w ciąży
Źródło: Instagram/rolnikwszpilkach

Małgosia z "Rolnik szuka żony" o ciąży na gospodarstwie. "Wywołanie porodu 2 tygodnie przed planem"

19 Sierpnia 2020

Małgosia Borysewicz z popularnego programu "Rolnik szuka żony" opowiedziała na Instagramie o życiu na wsi. Rolniczka, która jest w 2. ciąży zdradziła, że niedawno na jej gospodarstwie ktoś jeszcze oczekiwał przyjścia na świat swojego malucha. Chodzi oczywiście o ciężarne zwierzę, a dokładniej krówkę. Niestety, ale nie wszystko poszło dobrze. Poród był wywoływany przed terminem.

Małgosia Borysewicz do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiła się jako rolniczka! Kobieta przez całe swoje życia mieszka na wsi. Marzyła o tym, aby znaleźć mężczyznę, który pokocha to miejsce tak samo jak ona. Program stacji TVP znalazł drugie połówki już wielu mężczyznom. Ale czy kobieta-rolniczka też może znaleźć szczęście w tego typu show? Okazało się, że do Małgosi napisało wielu panów, jednak jej serce skradł Paweł, który pisał do wybranki w liście, że pomimo swojego wieku znacznie różni się od swoich konkurentów, ponieważ jest bardziej dojrzały i wie, czego od życia chce. Szybko okazało się, że Małgosia i Paweł chcą dokładnie tego samego i dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, oczekując pojawienia się na świecie drugiej pociechy.

Dziewczynka wkrótce pojawi się na świecie, jednak Małgosia Borysiewicz nie zwalnia tempa i wciąż pracuje na gospodarstwie. Na nim wiele się dzieje. Ostatnio jedna z krów wycieliła się, ale nie wszystko poszło dobrze.

Zrobił z owczarka Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upieczeCzytaj dalej

Małgosia z Rolnik szuka żony o życiu na wsi

Rolniczka o przykrej sytuacji, która miała miejsce na wsi opowiedziała na Instagramie.

- Historia tego cielaczka(ojciec Don Red, mama czysty hf, najlepsza sztuka w stadzie(wydajność+ gabaryty))była dosyć niewiadoma. Kilka dni przed urodzeniem cielaczka, wiedzieliśmy, że mamy nie damy rady uratować, szybka decyzja: wywołanie porodu 2 tygodnie przed planem. Udało się ocalić małą. Pokazuję ten obrazek, by powiedzieć, że dla nas nasza praca, to nie tylko hajs, który otrzymujemy ok 14 każdego miesiąca i w między czasie, ale też po prostu jakieś tam małe przeżycia. Czasem zarzuca się nam produkcję na większą skalę i uprzedmiotowienie zwierząt, ale uwierzcie w produkcji mleka nie ma innej opcji, niż produkcja na większą skalę - napisała rolniczka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał się
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta

Dodała, że choć na gospodarstwie wiele się dzieje, to Małgosia i Paweł wciąż są empatyczni do zwierząt i chcieliby, aby ich dzieci również je kochały. Małżeństwo planuje też budowę nowego, wygodnego obiektu dla nich, gdzie będzie o wiele więcej miejsca.

Chcielibyście zamieszkać na wsi, a może już na niej mieszkacie? Jakie są Wasze historie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Prowadząc tego mojego rolniczego bloga, gdzie największą popularność mają zdjęcia prywaty ???? (tak jestem tego świadoma )staram się przybliżać Was do naszego zawodowego, rolniczego życia, które zaskakuje nas każdego dnia. Historia tego cielaczka( ojciec Don Red, mama czysty hf, najlepsza sztuka w stadzie(wydajność+ gabaryty))była dosyć niewiadoma. Kilka dni przed urodzeniem cielaczka, wiedzieliśmy, że mamy nie damy rady uratować, szybka decyzja: wywołanie porodu 2 tygodnie przed planem. Udało się ocalić małą ❤️Pokazuję ten obrazek, by powiedzieć, że dla nas nasza praca, to nie tylko hajs, który otrzymujemy ok 14 każdego miesiąca i w między czasie, ale też po prostu jakieś tam małe przeżycia. Czasem zarzuca się nam produkcję na większą skalę i uprzedmiotowienie zwierząt, ale uwierzcie w produkcji mleka nie ma innej opcji, niż produkcja na większą skalę. Koszty prowadzenia takiego gospodarstwa, to nie kilka krówek i życie na odpowiednim poziomie jak kiedyś- teraz to nierealne. Choć w pogoni dnia codziennego staramy sie nie przeżywać tak każdej sytuacji, to empatia dla zwierząt pozostaje- tak chcielibyśmy, by pracy uczyły się nasze dzieci- z miłością do zwierząt. Nasze plany budowy nowego, wygodnego obiektu w toku. Będzie dużo, dużo miejsca. Póki co na obiadek serwuję Wam mnóstwo antycojanów w postaci buraczkowej na ekologicznym drobiowym skrzydełku+ witaminy c(pietruszki i selera nie żałuję ). A Wy za co kochacie najbardziej wiejskie życie? Bo podobno jest ostatnio bardzo modne???? Czekam na Wasze historie????

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rodzinny wypad z okazji 35 lecia ślubu rodziców ❤️ Pamiętacie mamę Bożenkę i tatę Alka????? Stresowali się od rana, jakby to było ich pierwsze wesele???? Wczoraj zdradzili nam kilka sekretów z tego właściwego : Trwało 2 dni, młody do młodej przywiózł 80 gości, u mamy było ponad stówkę????, goście jedli w domu rodzinnym mamy, tańce były u sąsiadów????????????????. Na 2 dzień poprawiny były już u taty ????zaczęły się 2 godziny po skończeniu wesela. Hehe nikt nie liczył gości co do sztuki, organizatorzy to rodzina i przyjaciele, ale to były deptane imprezy! I tak minęło 35 lat, 4 córki, 4 zięciów????5 wnuków, 6 w drodze ????????. Dobre statystyki???? My z Boryskiem co prawda też nie prożnujemy ( prawie 2 lata po ślubie, prawie 2 baby ????????) ale jeszcze nam z deka brakuje???? 100!

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
  4. Nagranie z windy ku przestrodze wszystkich właścicieli. Kobieta w ostatniej chwili uratowała swojego psa
  5. Bezdomny pies rzucił się w ramiona reporterowi. Nie dawał mu odejść, mężczyzn nie miał wyjścia
  6. Niewyobrażalny dramat w Grecji. Niestety, chodzi o Polaka

Źródło: Youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł