Małgorzata i Radek
Źródło: instagram/m_rozenek

Syn Małgorzaty Rozenek zdradził sekret o ich buldożkach. Prawda wyszła na jaw podczas spaceru Radka z Heniem

21 Sierpnia 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dumną mamą trójki dzieci. Gwiazda ma trzech synów: 14-letniego Stanisława, 10-letniego Tadeusza oraz 2-miesięcznego Henryka. Prezenterka nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Często chwali się swoimi synkami w sieci oraz ich poczynaniami. Okazuje się, że najstarszy syn Rozenek ma świetne zadatki na fotografa! Zdjęcie, które ostatnio opublikował nie tylko pokazuje prawdziwe życie Majdanów, ale i zdradza prawdę na temat ich psów.

Małgorzata Rozenek jest właścicielką 3 buldogów. Gwiazda uwielbia tę rasę. Uważa, że zwierzaki są członkami rodziny i nie zostawia ich nawet na moment, np. kiedy jedzie na wakacje. Najmłodszy z psów ma dopiero rok i co ciekawe, śpi w łóżku z gwiazdami! Nie zmieniło się to nawet po urodzeniu Henryka. Maluszek śpi w kołysce, a nad jego bezpieczeństwem czuwają Małgosia i Radek i psiak o imieniu George. Choć ostatnio mogłoby się wydawać, że Małgorzata ma mniej czasu na zajmowanie się kochanymi psami, ze względu na dziecko, to wcale nie jest to prawdą. Buldogi cały czas towarzyszą rodzinie, szybko przyzwyczaiły się do nowej sytuacji, nie obrażają się, a nawet robią więcej, co zdradził syn Stanisław na Instagramie.

Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latachWychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latachCzytaj dalej

Syn Małgorzaty Rozenek na Instagramie

Syn Małgorzaty Rozenek, Stanisław ma świetne oko! Uwielbia robić zdjęcia, które cieszą się wielką popularnością w sieci. Konto na Instagramie, Stanisława obserwuje już blisko 5 tysięcy osób. W jednym z komentarzy Stanisław wyznał, że nie zamierza pokazywać życia osobistego, a bardziej skupia się na mikrozachwytach.

- Uważam że to są dużo mniej bezsensowne posty niż np selfie, to co postuje na tym profilu to tak zwane mikrozachwyty a nie życie osobiste - odpisał Stanisław jednemu z internautów.

DZISIAJ GRZEJE:1. Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie. Gwiazda TVN i Polsatu nie może się pogodzić ze stratą, współczujemy
2. Piesek mówi „Dzień dobry” w ulubiony dzień tygodnia. Wkrótce weekend, jesteście gotowi?
3. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody

Buldogi Rozenek mają specjalne zadanie

Stanisław opublikował już ponad 100 zdjęć, jednak dopiero niedawno pierwszy raz pokazał ojczyma, Radosława Majdana. Nastolatek ukazał sportowca na spacerze z Henrykiem. Radosław spacerował w pięknym, zielonym otoczeniu razem ze swoimi dwoma buldogami. Psiaki uważnie szły obok Radosława i dziecka, nie spuszczały ich z oczu. Zwierzaki wcale nie są zazdrosne o pojawienie się nowego członka rodziny, a czują, że muszą na niego uważać, czuwać nad nim!

- Sissi i George, jak ochroniarze - skomentował Radek pod postem.

Czy buldożki nadają się na ochroniarzy? Zdecydowanie w to nie wątpimy! Zobaczcie słodkie zdjęcie, które zrobił Stanisław.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

@r_majdan

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies miał 45 kilogramów nadwagi. Niebywałe, jak wygląda dzisiaj
  2. Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem Napierałą ma nową miłość. Chwali się nią na Instagramie
  3. Jak prawidłowo wykąpać psa? Wielu właścicieli popełnia kilka błędów
  4. Wychowała 2 osierocone lwy, musiała oddać je do zoo. Niezwykłe, jak zwierzęta zareagowały na nią po latach
  5. Właściciel okaleczył własnego psa. Znaleźli go sąsiedzi, dali zwierzakowi szansę na godne życie
  6. Łowił spokojnie ryby nad Wisłą. Nagle poczuł mocne szarpanie. Nie mógł uwierzyć, co wyłowił

Źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł