małgorzeta rozenek w czapce
Źródło: instagram.com/m_rozenek

Cena najnowszych czapek z wizerunkiem buldoga zwala z nóg. Internauci są wstrząśnięci pomysłem Rozenek

15 Października 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan idzie jak burza! Niedawno urodziła trzeciego synka, Henryka, ale nie zwalnia tempa i wciąż bierze udział w nowych przedsięwzięciach. Teraz prezenterka wraz z mężem, Radkiem Majdanem pochwalili się nową kolekcją czapek z daszkiem. Ich cena zwala z nóg, internauci nie kryją oburzenia.

Małgorzata Rozenek dała się ostatnio internautom we znaki. Najpierw zabrała głos w dyskusji na temat wszechogarniającego nas konsumpcjonizmu, promując ubieranie się w sklepach oferujących ubrania z drugiej ręki, chwilę później wyjawiła światu swoją najnowszą kolekcję czapek z daszkiem. Słowa prezenterki nie spodobały się fanom, którzy pogubili się, czy lepiej kupować w second handach czy nieużywane rzeczy. Rozenek odpowiedziała.

Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćPies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewaćCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek sprzedaje bejsbolówki

Małgorzata Rozenek wyjawiła na Instagramie długo skrywany sekret. Okazało się, że wraz z Radkiem Majdanem wzięli udział w najnowszej akcji jednej z firm, aby wesprze fundacje zajmujące się buldogom w potrzebie. Jak wszyscy wiemy, Rozenek jest wielką fanką psów tej rasy i w domu posiada 3 buldogi. W wywiadach podkreśla, że psy są członkami rodziny i rzadko się bez nich rusza. Małgosia i Radek zabierają nawet psy na wakacje!

Aby pomóc fundacjom ratującym buldogi, Rozenek wypuściła na rynek czapki z wizerunkiem należącego do niej i jej męża psa tej rasy. Podobiznę zwierzaka o wdzięcznym imieniu George umieściła na prostej bejsbolówce. Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli cenę tego nakrycia głowy. Za jego zakup chętni do wsparcia akcji zapłacą 399 złotych. Oburzeni komentujący pytają, czy czapki nie powinni nabyć z drugiej ręki, oraz o to, jak jej najnowsze działania charytatywne mają się do jej ostatnich słów o odpowiedzialnej konsumpcji. Ich zdaniem szczytny cel zbiórki nie usprawiedliwia takich cen, za dość zwyczajny produkt.

- Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski. Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga. Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy. Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies pasterski na pracy zdalnej. Przezabawne wideo trafiło do sieci
2. Czy kot płacze? Co oznaczają łzy w oczach kota
3.
Szczeniaczek myślał, że umie chodzić po wodzie. Prawda okazała się bezwzględna

Internauci krytykują Rozenek

Cena czapek z daszkiem zwaliła internautów z nóg. "Cena 399 zl??? Żart?" - pisali obserwujący. Inni dodawali z kolei, aby wpłacić tę samą kwotę, którą zamierza wydać się na czapkę na fundację. Podobno "marna część z tej kwoty ma iść na zwierzęta".

- To jak , kupujemy nowe czy z drugiej ręki, bo już się pogubiłam? - pytali się internauci.
- I to i to - odpisała Małgosia.

Kupicie czapkę w takiej cenie, aby pomóc psom?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam ???? Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani ???? Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga ???? Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi ????‍????, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy ????Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie @Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszam na Moliera2.com ❤

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jest decyzja w sprawie pitbulli, które zagryzły 12-letniego Kamilka. Przykre wiadomościJest decyzja w sprawie pitbulli, które zagryzły 12-letniego Kamilka. Przykre wiadomościCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj po 2080 złotych "na rękę". O pieniądze może starać się duża grupa Polaków
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Dlaczego pies śpi w nogach? Powód jest bardzo przemyślany
  4. Pies ma całkowicie zieloną sierść. Powód jest inny, niż można się spodziewać
  5. Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz
  6. Eid Mar - prawdopodobnie najdroższa moneta na świecie. Jej historia jest niesamowita

źródło: instgaram

Następny artykuł