małgorzata kożuchowska
Źródło: instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska w doborowym towarzystwie na plaży. Dobrze razem wyglądają?

29 Sierpnia 2020

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najchętniej śledzonych na Instagramie polskich aktorek. Lubi pokazywać swoje życie, a fani z utęsknieniem wyczekują nowinek z życia gwiazdy. Tym razem aktorka pokazała zdjęcie z wakacji, na którego widok uśmiech sam pojawia się na twarzy! Wystarczy spojrzeć na to, z kim Kożuchowska pozuje.

Małgorzata Kożuchowska kocha zwierzęta i często o tym wspomina. Angażuje się w rozmaite akcje pomagające naszym czworonożnym przyjaciołom i często pokazuje to na swoich profilach społecznościowych. Tam możemy znaleźć dużo detali z życia prywatnego aktorki - pokazuje czas spędzany w pracy, ale i z rodziną w bardziej domowych warunkach. Niedawno na jej profilu pojawiła się urocza fotka z wakacji, Kożuchowska pozuje na niej w naprawdę doborowym towarzystwie! Domyślacie się, w czyim?

Co pies myśli o właścicielu? Wielu z nas zadaje sobie podobne pytanieCo pies myśli o właścicielu? Wielu z nas zadaje sobie podobne pytanieCzytaj dalej

Małgorzata Kożuchowska: zwierzęta

Aktorka pokazała fotkę, z której po prostu emanuje szczęście. Na zdjęciu widzimy Kożuchowską w towarzystwie jej dwóch ukochanych psów! Nie od dziś wiadomo, że gwiazda zwierzaki traktuje jak pełnoprawnych członków swojej rodziny, nic więc dziwnego, że pod zdjęciem pojawiły się hasztagi przyjaciele i rodzina. Małgorzata Kożuchowska często pokazuje swoje zwierzaki. O psach marzyła od zawsze. W wywiadzie z "Mój pies i kot" aktorka mówiła:

- Kiedy miałam siedem lat, marzyłam o psie, ale rodzice nie chcieli się zgodzić. U rodziny na wsi oszczeniła się suczka i od razu upatrzyłam sobie czarnego podpalanego szczeniaka z krótkim ogonkiem, którego nazwałam Misiu. Jechaliśmy nad morze i uprzedziłam mamę, że jeśli nie zgodzi się na psa, to jej zatruję wakacje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
2. Który kot pierwszy dotrze do miski? Test, z którym 70% osób nie jest w stanie sobie poradzić

O dziwo, zadziałało. Małgorzata Kożuchowska postawiła na swoim i dostała wymarzonego psa, który otrzymał imię Misiu. Miłość do psów pozostała z gwiazdą do dziś - obecnie ma dwa psiaki, kundelka Milę i wyżła Greya, którzy towarzyszą jej już od kilku dobrych lat. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo zgrana paczka - wystarczy spojrzeć na zdjęcie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak
  2. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto

źródło: instagram, fakt.pl

Następny artykuł