kożuchowska
Źródło: TRICOLORS/East News

Kożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciół

17 Października 2020

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła swoim wyznaniem, żaląc się na sytuację finansową. Aktorka, która zarabia krocie, poskarżyła się na kredyt we frankach, nie oszczędzała słów. W tak ciężkich chwilach może liczyć na wsparcie swoich psich przyjaciół. Gwiazda jest posiadaczką 2 psów.

Małgorzata Kożuchowska to ceniona w Polsce aktorka, którą wkrótce zobaczymy na wielkim ekranie. Aktorka wystąpiła w filmie reżyserii Marcina Ziębińskiego "Banksterzy". Produkcja opowiada historię młodego małżeństwa, które zdecydowało się na pożyczkę we frankach szwajcarskich. Okazuje się, że dwóch bohaterów tego filmu - Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak również zaciągnęli pożyczkę w obcej walucie. Do dziś ją spłacają, na co aktorzy pożalili się w wywiadach.

Czy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawdaCzy psy kochają ludzi? Naukowcy już wiedzą, zaskakująca prawdaCzytaj dalej

Kożuchowska o kredycie we frankach

- Też jestem frankowiczem, jestem w tej grupie prawie miliona Polaków, która kiedyś uwierzyła w to, że to jest wspaniały produkt, który ma mi ułatwić życie i pomóc zrealizować swoje marzenia, akurat w moim przypadku o domu z ogrodem – pożaliła się w rozmowie z Wirtualną Polską.

Małgorzata w trudnych chwilach może liczyć na rodzinę i dwóch psich przyjaciół. W jednym z ostatnich wpisów aktorka wyznała, że zwierzaki zajmują szczególne miejsce w jej sercu. Wspierają w trudnych chwilach.

- Dzielą z nami życie, mieszkają z nami, jeżdżą na wakacje, tęsknią, kiedy nie ma nas w domu, witają radośnie jak nikt inny i przychodzą położyć łeb na kolanach kiedy czują, że nam ciężko. Chcę, żeby miały dobre szczęśliwe życie, bo są naszymi przyjaciółmi, zależą od nas i pewnie odejdą wcześniej niż my ????. Zwierzęta w większości zależą od ludzi, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia wyzysku, okrucieństwa, przedmiotowego traktowania podyktowanego chęcią zysku i znieczulicą. Szanujmy zwierzęta, bo razem żyjemy na planecie, która dzięki pysze i chciwości człowieka ma się coraz gorzej. Sami nie przetrwamy... - pisała.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcy
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Karetka zabrała właściciela do szpitala. Niemożliwe, co zrobił lojalny pies

Małgorzata Kożuchowska fortuna

W 2015 roku magazyn Forbes wycenił wartość reklamową Małgorzaty Kożuchowskiej na 335 tysięcy złotych za jedną kampanię. Z kolei "Super Express" oszacował, że z kontraktów reklamowych oraz seriali udało się jej zgromadzić 2 miliony złotych w niecałe pół roku. Po rozstaniu z serialem "M jak miłość" aktorka nie zniknęła z show-biznesu, a otrzymała wiele propozycji nowych ról, z których skorzystała. Czy Małgosia powinna narzekać na problemy z kredytem?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Międzynarodowy Dzień Zwierząt to tylko pretekst, żeby przypomnieć jak ważne są w naszym życiu. Te moje zwierzaki zajmują oczywiście szczególne miejsce w moim sercu, bo dzielą z nami życie, mieszkają z nami, jeżdżą na wakacje, tęsknią, kiedy nie ma nas w domu, witają radośnie jak nikt inny i przychodzą położyć łeb na kolanach kiedy czują, że nam ciężko. Chcę, żeby miały dobre szczęśliwe życie, bo są naszymi przyjaciółmi, zależą od nas i pewnie odejdą wcześniej niż my ????. Zwierzęta w większości zależą od ludzi, ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia wyzysku, okrucieństwa, przedmiotowego traktowania podyktowanego chęcią zysku i znieczulicą. Szanujmy zwierzęta, bo razem żyjemy na planecie, która dzięki pysze i chciwości człowieka ma się coraz gorzej. Sami nie przetrwamy... #międzynarodowydzieńzwierząt #zrównoważonyrozwój #empatia @mscpolska #grey #mila #friends #przyjaciele #bestfriends

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcyWłaściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcyCzytaj dalej

Następny artykuł